W UNII RACIBÓRZ TERAZ PARTIA DOMINA

W rundzie jesiennej 22-letni napastnik występował w Unii Turza Śląska, rozegrał w III lidze 15 meczów, w których strzelił jednego gola (w zwycięskim spotkaniu 3:2 z Piastem Żmigród). Trenerzy III-ligowca, Józef Dankowski i Marek Kostrzewa, postanowili jednak zrezygnować z jego usług.

Domin trafił do Unii Racibórz, którą prowadzi były szkoleniowiec ekipy z Turzy Śląskiej, Piotr Hauder. W meczach sparingowych nowy nabytek IV-ligowca regularnie strzela bramki – z MFK Kravare (4:1) był autorem wszystkich trafień, a w potyczkach z Polonią Bytom (2:6) i Spójnią Landek (3:1) zapisał na swoje konto jedno trafienie.

– Jonatan nie jest naszym jedynym nabytkiem tej zimy – zaznaczył szkoleniowiec Unii. – Dołączył do nas również Kamil Tront, brat grającego w GKS-ie 1962 Jastrzębie Damiana. Ponadto wrócił do nas bramkarz Marek Adamiec, a oprócz tego trenuje Szymon Gałecki, który jesienią był zawodnikiem III-ligowego Pniówka 74 Pawłowice. W niedzielę mamy zakontraktowaną grę kontrolną z liderem rybnickiej A-klasy, Pierwszym Chwałowice. Szukamy jeszcze sparingpartnera na sobotę – zakończył trener Hauder.