Wakacyjny Puchar Murapolu dla Safety First

Po emocjonujących rozgrywkach na najwyższym stopniu podium uplasowała się drużyna Safety First przed Rekordem SI i Piłkarską Reprezentacją Dziennikarzy. W zwycięskiej drużynie grał najlepszy strzelec turnieju – Jakub Raszka oraz najlepszy zawodnik – Kamil Jonkisz, a najlepszym bramkarzem został Włodzimierz Lisiewicz z Piłkarskiej Reprezentacji Dziennikarzy.

To kolejny turniej zorganizowany przez Grupę Murapol po I Noworocznym Puchar Murapolu. W Jaworzu wystąpiło 16 drużyn: Urząd Miejski Bielsko-Biała, amatorska reprezentacja klubu Ruch Chorzów, Electropoli Poland, Piłkarska Reprezentacja Dziennikarzy, Future Processing, amatorska reprezentacja klubu Widzew Łódź, TI Fluid Systems, Cross-Bud, TS Orły Bielska, Kompania Piwowarska, Postęp Zabrze, Safety First, Doma Facility Management, Rekord SI oraz Reprezentacja Artystów Polskich. Gospodarzy reprezentowała drużyna Murapol Football Team.

– Kiedy z końcem ubiegłego roku w Murapolu powstały dwie drużyny Murapol Football Team, wiedzieliśmy, że nie można zmarnować takiego potencjału i zaangażowania, dlatego też 2019 rok rozpoczęliśmy w sportowym duchu, rozgrywając z zaprzyjaźnionymi drużynami I Noworoczny Puchar Murapolu. Także nasze CSR-owe zaangażowanie w dużej mierze skupia się na sporcie – wspieramy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów – mamy więc częste okazje, by obserwować pozytywne emocje towarzyszące tego typu wydarzeniom.

To był kolejny powód, dla którego podjęliśmy się organizacji Wakacyjnego Pucharu Murapolu. Impreza stanowiła doskonały pretekst do spotkania się z partnerami biznesowymi na mniej formalnym gruncie, a także była zaproszeniem do aktywnego spędzenia czasu. Dziękujemy drużynom za rywalizację fair, a kibicom za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery i dopingowanie zawodników – powiedział po zakończeniu turnieju Nikodem Iskra, prezes Murapol SA.

Choć były to amatorskie rozgrywki, to emocje były w pełni… profesjonalne.

Murapol, najlepsze miejsca na świecie I Kampania z Ambasadorem Andrzejem Bargielem

 

ZACHĘCAMY DO NABYWANIA ELEKTRONICZNYCH WYDAŃ CYFROWYCH

e-wydania „SPORTU” znajdziesz TUTAJ

Komentarze