Waleczne bielszczanki wygrały po tie breaku

Mecz #VolleyWrocław – BKS Profi Credit Bielsko-Biała nie ułożył się dobrze dla zespołu gości. Wrocławianki bezwzględnie wykorzystywały błędy rywalek, w dodatku zespół BKS-u nie utrudniał zadania, rażąc nieskutecznością w ataku. Dzięki temu #VolleyWrocław pierwszego seta zakończył wygraną 25:22.

Późniejszy przebieg meczu pełny był wzlotów i upadków jednych i drugich. O ile po drugim secie wydawało się, że bielszczanki nie będą miały problemu z rywalkami, to w następnym. powielały błędy. Dzięki temu wrocławianki prowadziły już 2:1.

Czwarty i piąty set bezdyskusyjnie należał już do siatkarek z Bielska-Białej, które mogły cieszyć się z wygranej.

#VolleyWrocław – BKS Profi Credit Bielsko-Biała 2:3 (25:22, 15:25, 25:20, 13:25, 10:15).

#VolleyWrocław: Natalia Murek, Magdalena Soter, Aleksandra Rasińska, Karolina Piśla, Aleksandra Gancarz, Natalia Gajewska – Magdalena Kuziak (libero) – Karolina Pancewicz (libero), Roksana Irzemska, Jolanta Kelner.

BKS Profi Credit Bielsko-Biała: Nina Herelova, Julia Nowicka, Emilia Mucha, Kornelia Moskwa, Katarzyna Konieczna, Olivia Różański – Paulina Maj-Erwardt (libero) – Magda Jagodzińska, Dominika Kozyra.