Widowisko. Najwyższe w sezonie. Na przekór

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Widowisko przy Edukacji
Fot. Łukasz Sobala / PressFocus

Jeśli mierzą się ze sobą zespoły lubiące grać ofensywnie, jak GKS Tychy i Ruch Chorzów, to efekt jest łatwy do przewidzenia. Takich meczów chciałoby się oglądać jak najwięcej. Większy niedosyt po podziale punktów czuli chorzowianie. To było świetne widowisko, ze zwrotami akcji, odpowiednią intensywnością, czterema bramkami, wieloma strzałami, ofensywnie usposobionymi zespołami i rekordową jak na jesienne tyskie standardy frekwencją, na co złożyła się też ponad 700-osobowa grupa kibiców gości. Więcej w „Sporcie”


Najwyższe w sezonie
Fot. Łukasz Laskowski / PressFocus

Tak wysoko tej jesieni katowiczanie wcześniej nie wygrali, w świetnym stylu reagując na derbową porażkę w Chorzowie i serię czterech występów bez kompletu punktów. GieKSa nie miała żadnych problemów z pokonaniem beniaminka z Chojnic. Więcej w „Sporcie”


Na przekór problemom
Fot. Mateusz Skutnik

Bramka autorstwa Lucjana Zielińskiego pozwoliła zrewanżować się Polonii Bytom za ubiegłoroczną porażkę z Cariną Gubin. Mecz rozgrywany w przygranicznej miejscowości wywołał spore poruszenie wśród miejscowych kibiców. Dodatkowo na obiekt przy Sikorskiego przybyła spora grupa sympatyków gości, co dało pozytywny efekt w postaci żywiołowego dopingu przez całe spotkanie. Więcej w „Sporcie”


Jeszcze w poniedziałkowym numerze „Sportu”:
  • Daniel Świderski najwyraźniej pozazdrościł bramek Marcinowi Wróblowi i tym razem on przejął rolę egzekutora, czym dał zwycięstwo Rekordowi
  • Chęć wydostania się Odry Wodzisław ze strefy spadkowej była tak duża, że zaatakowała od pierwszego gwizdka
  • Podopieczni Marcelo Mendeza nie zatrzymują się i rywala z Rzeszowa „spakowali” w trzech setach
  • Kolejna porażka Polskiego Cukru AZS UMCS, tym razem z ekipą z Poznania
  • W Nowym Tomyślu walczono o medale mistrzostw Polski. Na największe brawa zasłużyli Weronika Zielińska-Stubińska i Arkadiusz Michalski
  • JKH pokonał Zagłębie, ale w 3. tercji podopieczni Roberta Kalabera skompromitowali się
  • Dawid Kubacki wygrał oba konkursy w Wiśle. Pokazał wspaniałą dyspozycję i nie pozostawił złudzeń rywalom

Foto główne: Łukasz Sobala / PressFocus