Wielkie emocje w Bytowie, GKS z trzema punktami!

Mecz w pierwszej połowie nie obfitował w sytuacje podbramkowe, o czym może świadczyć fakt, że w pierwszych 45 minutach kibice oglądający to spotkanie zobaczyli zaledwie jeden celny strzał.

Prawdziwe emocje zaczęły się w drugiej połowie, a raczej w jej końcówce. Najpierw z rzutu karnego golkipera gospodarzy pokonał Kamil Szymura, lecz w 93. minucie na 1:1 trafił Michał Jakóbowski. 60 sekund później trzy punkty zapewnił jastrzębianom Adam Żak.

Trzeba przyznać, że piłkarze GKS-u rozegrali bardzo dobre spotkanie i zasłużyli na zwycięstwo. W następnej kolejce zagrają w Łodzi z ŁKS-em.

Bytovia Bytów – GKS Jastrzębie 1:2 (0:0).
0:1 Szymura,, 73-karny
1:1 Jakóbowski, 90+3
1:2 Żak, 90+4

MKS Bytovia Bytów:  Witan (C) – Kuzdra, Wróbel, Dampc, Witkowski, Kuzimski, Burzyński, Wolski (70. Hebel), Burkhardt, Jakóbowski, Jaroch (61. Chodyna)

GKS 1962 Jastrzębie:  Drazik – Kawula, Spychała, Jadach (C), Ali (75. Krakowczyk), Kuławiak, Szymura, Adamek (83. Żak), Jaroszek, Skórecki (56. Gancarczyk), Gojny

Żółta kartka – Bytovia Bytów: Patryk Burzyński, Kacper Chodyna. GKS Jastrzębie: Patryk Skórecki, Kacper Kawula.

Sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn). Widzów 500.