Wirus w natarciu

W niedzielę dopiero co na trenerską ławkę, po zakażeniu i kwarantannie, wrócił trener Waldemar Fornalik, a kolejne osoby w Piaście mają pozytywne wyniki.


Gliwicki klub poinformował o dwóch dodatnich wynikach na obecność wirusa SARS-CoV-2 u pracowników klubu. „Badania były przeprowadzone na zawodnikach, członkach sztabu i pracownikach klubu. Zakażone osoby rozpoczęły izolację i przebywają obecnie na kwarantannie” – poinformował Piast.


Zakażenie w Cracovii…

Przeprowadzone w piątek testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 wykazały jeden dodatni wynik wśród zawodników Cracovii. Zawodnik został odizolowany, a klub wdrożył zalecenia sanepidu oraz zespołu medycznego PZPN.

…zakażenia w Mielcu

Nie lepiej jest też w Stali. Przeprowadzone w niedzielę testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 wykazały kilka dodatnich wyników. Badania były przeprowadzone na zawodnikach, członkach sztabu i pracownikach klubu. Zakażone osoby rozpoczęły izolację. Klub w podjętych działaniach postępuje według wytycznych Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Mielcu.


Fot. Krzysztof Dzierzawa / Pressfocus

Komentarze