Z Piastem Gliwice na Stadionie Miejskim

GKS 1962 Jastrzębie latem „zakontraktował” bardzo wymagających sparingpartnerów.


W tej chwili piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie przebywają na urlopach. Przygotowania do nowego sezonu rozpoczną w środę, 30 czerwca pod wodzą nowego szkoleniowca. Klub z Harcerskiej jeszcze oficjalnie nie ogłosił nazwiska następcy Łukasza Włodarka, ale wiadomo, że będzie nim niespełna 50-letni (urodziny obchodzi 26 grudnia) Jacek Trzeciak, który poprzednio pracował w II-ligowej Olimpii Elbląg i z którą 15 czerwca br. rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.

W okresie przygotowawczym do rozgrywek 2021/2022 jastrzębianie zaplanowali cztery mecze kontrolne. Wybrali silnych sparingpartnerów, bo ich przeciwnikami będą Ruch Chorzów (7 lipca), Piast Gliwice (10 lipca, mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ulicy Harcerskiej w Jastrzębiu Zdroju w ramach obchodów 60-lecia powstania GKS-u Jastrzębie), Odra Opole (17 lipca) i GKS Tychy (24 lipca). Rozpoczęcie rozgrywek Fortuna 1. Ligi zaplanowano na 31 lipca/1 sierpnia.

Tym czasem w najbliższy czwartek, 24 czerwca, odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Stowarzyszenia MKS „GKS 1962 Jastrzębie”, które jest właścicielem spółki akcyjnej. Zebranie rozpocznie się o godz. 17.00 w siedzibie Klubu Sportowego „GKS 1962 Jastrzębie” Spółka Akcyjna przy ul. Harcerskiej 14b. W przypadku braku quorum w pierwszym terminie, wymaganego do podjęcia uchwał, zebranie odbędzie się w drugim terminie tego samego dnia o godzinie 17.30.


Na zdjęciu: Ilu widocznych na zdjęciu piłkarzy rozpocznie przygotowania do nowego sezonu z GKS-em 1962 Jastrzębie?

Fot. Rafał Rusek/PressFocus