Z Wartą nie dostaną „zadyszki”

– Na pewno będzie to ciężki bój, ale my jedziemy tam po trzy punkty – zapewnia przed meczem w Poznaniu Przemysław Wiśniewski, obrońca Górnika Zabrze.


Co można powiedzieć przed meczem z Wartą?

Przemysław WIŚNIEWSKI: – W ostatnim meczu z Rakowem odebraliśmy cenną lekcję. Spodziewaliśmy się tego, że będziemy dostawać piłki za plecy i tak było. Nie potrafiliśmy temu zapobiec. W mikrocyklu przed meczem z Wartą robiliśmy wszystko, żeby zapobiec podobnym sytuacją i mam nadzieję, że w poniedziałek będzie OK pod tym względem.

Trzy mecze w lidze bez wygranej, to powód do niepokoju?

Przemysław WIŚNIEWSKI: – Tak, może to być małe zmartwienie. Z drugiej strony na treningach robimy cały czas swoje, skupiamy się na kolejnym spotkaniu, analizujemy wszystko i myślę że w meczu z Wartą udowodnimy, że to była tylko lekka zadyszka i będziemy dalej wygrywać.


Czytaj jeszcze: W Górniku wróci temat „Kurziego”?

Wasz poniedziałkowy rywal jeszcze nie wygrał w tym sezonie w meczu na własnym stadionie. Jak pan widzi to spotkanie?

Przemysław WIŚNIEWSKI: – Warta to niezbyt wygodny rywal. Teraz dodatkowo są napędzeni, bo wygrali przecież ostatni mecz z Podbeskidziem, tak że u siebie będą chcieli zrobić wszystko, żeby wreszcie zdobyć trzy punkty. Na pewno będzie to ciężki bój, ale my jedziemy tam po trzy punkty.


Fot. Krzysztof Porębski/PressFocus

Komentarze