Za wysokie progi. AZS Częstochowa przegrywa z kretesem

Oddalają się szanse awansu do PlusLigi siatkarzy AZS Częstochowa. W drugim barażowym meczu przegrali z Łuczniczką Bydgoszcz 3:0, w ani jednym secie nie prowadząc wyrównanej walki. Podopieczni Krzysztofa Stelmacha tylko w trzecim secie zdołali przekroczyć barierę 20 punktów.

Teraz rywalizacja przenosi się do Częstochowy, a mecz numer trzy zostanie rozegrany w sobotę 5 maja o godzinie 17.00.

Łuczniczka Bydgoszcz – AZS Częstochowa 3:0 (25:18, 25:14, 25:21)

Łuczniczka: Jewgienij Gorczaniuk, Mateusz Sacharewicz, Bartosz Filipiak, Metodi Ananiev, Wojciech Jurkiewicz, Eduardo Goas – Adam Kowalski (libero).
AZS: Mateusz Siwicki, Patryk Szczurek, Bartosz Bućko, Moustapha M`Baye, Mateusz Rećko, Sławomir Stolc – Łukasz Koziura (libero) oraz Piotr Macheta (libero), Hubert Mańko, Mariusz Magnuszewski.

Stan rywalizacji (do trzech wygranych) 2–0 dla Łuczniczki.