Zagłębie liczy na kibiców. Od poniedziałku sprzedaż karnetów

– Po spadku to dla naszego klubu trudny, a zarazem szczególny sezon. Chcemy do niej wrócić, a możemy to uczynić tylko z Waszą pomocą – z takim apelem zwracają się do swoich fanów władze i piłkarze Zagłębia, którzy jutro rozegrają sparingowy mecz z GKS-em Tychy.

Spotkanie będzie otwarte dla publiczności i zostanie rozegrane na głównej płycie Stadionu Ludowego. Początek test-meczu o godz. 10.00.

Tymczasem od poniedziałku fani sosnowieckiego klubu mogą zaopatrzyć się w karnety na nadchodzący sezon. Na Stadionie Ludowym w trakcie pierwszej rundy odbędzie się 10 ligowych spotkań. Do Sosnowca w rundzie jesiennej przyjadą: Podbeskidzie Bielsko-Biała, Olimpia Grudziądz, Miedź Legnica, GKS Tychy, GKS Bełchatów, GKS 1962 Jastrzębie, Sandecja Nowy Sącz, Chojniczanka Chojnice, Wigry Suwałki oraz Bruk-Bet Termalica Nieciecza. – Kupując karnet oszczędzasz na trzech lub czterech biletach jednorazowych – zachęcają w klubie.

Karnet na trybunę krytą to koszt 175 zł – przy zakupie przewidziane są dodatkowe bonusy – m.in.: zniżki na siłownię oraz w sklepie kibica. Karnet ulgowy można nabyć za 84 zł. Z kolei karnety na trybunę otwartą to odpowiednio 60 i 30 zł.

Nie zabraknie także karnetów VIP odpowiednio za 1500 zł oraz 300 zł. Oprócz możliwości obejrzenia wszystkich spotkań przygotowano szereg dodatkowych bonusów, m.in.: w przypadku tego pierwszego zestaw kibica z nową koszulką meczową.

Bilety na pojedyncze mecze będą kosztować od 5 zł do 25 zł w przedsprzedaży i od 10 zł do 35 zł w dniu meczu.

 

***

Zagłębie broni tytułu mistrza Polski oldbojów

W weekend na boisku ze sztuczną nawierzchnią znajdującym się obok Stadionu Ludowego w Sosnowcu odbędą się VI Mistrzostwa Polski Odlbojów w piłce nożnej 6-osobowej. Tytułu broni Zagłębie Sosnowiec.

W imprezie wystartuje 18 drużyn podzielonych na 4 grupy. W tym gronie znajdują się m.in.: Polonia Warszawa, RKS Radomsko, Polonia Rzeszów, Concordia Knurów, GKS Jastrzębie, Zagłębie Dąbrowa Górnicza i oczywiście Zagłębie.

Organizatorem mistrzostw pod patronatem PZPN jest Stowarzyszenie Oldbojów i Sympatyków Zagłębia Sosnowiec.

Program VI Mistrzostw Polski Oldbojów w piłce nożnej 6-osobowej

Sobota, 29 czerwca:

8:00 – 18:00 mecze eliminacyjne w grupach
13:00 – uroczyste otwarcie mistrzostw

Niedziele, 30 czerwca

9:30 – 16:00 mecze finałowe o poszczególne miejsca

 

(KP)

Murapol, najlepsze miejsca na świecie I Kampania z Ambasadorem Andrzejem Bargielem

 

ZACHĘCAMY DO NABYWANIA ELEKTRONICZNYCH WYDAŃ CYFROWYCH

e-wydania „SPORTU” znajdziesz TUTAJ

Komentarze