Do historii. Mecze w Tychach. Kilku nieobecnych

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Do historii
Fot. PressFocus

Manchester City stoi przed wielką szansą awansu do finału Champions League, czego jeszcze nigdy w historii nie dokonał. Więcej w „Sporcie”


Mecze w Tychach
Fot. Lukasz Sobala / PressFocus

Na początku nowego sezonu piłkarze Sandecji swoje pierwszoligowe mecze będą rozgrywali na Stadionie Miejskim w Tychach. Więcej w „Sporcie”


Kilku nieobecnych
Hokej
Fot. Rafal Rusek / PressFocus

Dla kadrowiczów sezon jeszcze nie skończył, bowiem w połowie maja biało-czerwoni wezmą udział w silnie obsadzonym turnieju „Beat COVID-19” w Lublanie. Więcej w „Sporcie”


Jeszcze we wtorkowym wydaniu „Sportu”:
  • Warta Poznań pomimo tego, że była zespołem gorszym od Pogoni Szczecin, „wyrwała” remis w sobotnim starciu. Bohaterem drużyny Piotra Tworka był Makana Baku. Niemiec zdobył gola w sytuacji, w której mało który piłkarz ekstraklasy odważyłby się strzelić. 
  • Wydarzeniem długiego majowego weekendu było oczywiście zdobycie Pucharu Polski przez Raków. Klub z Częstochowy, który nie tak dawno obchodził przecież swoje stulecie, we właściwym czasie odnotowuje wielki triumf. I to jeszcze zdobyty po meczu, w którym nie brakowało dramaturgii czy zwrotów akcji.
  • Człapiące od kilku kolejek, ale mające „w pamięci” trzy zaległe mecze „Słoniki” z Niecieczy jakoś dowloką się do Hollywoodzkiej Fabryki Snów, czyli PKO Ekstraklasy.
  • Miejsce takich firm jak HSV znajduje się w najwyższej lidze, ale klub z Hamburga ma poważny problem z powrotem do 1. Bundesligi. Można już mówić o kompromitacji.
  • Grzegorz Klich, trener Zagłębia Sosnowiec, nie ukrywał, że chciałby utrzymać w składzie wszystkich Rosjan, wszak to oni odgrywali wiodącą rolę w zespole i solidnie punktowali.

Foto główne: PressFocus

Komentarze