Kosmetyka zamiast rewolucji. Na horyzoncie? Wracamy z pokorą

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Kosmetyka zamiast rewolucji
Fot. Maciej Grygierczyk

Niebiesko-czerwoni rozpoczęli przygotowania i finalizowali pozyskanie zawodników, którzy powinni okazać się wzmocnieniem dla wicemistrza dwóch poprzednich sezonów III grupy III ligi. Więcej w „Sporcie”


Na horyzoncie?
FOT. LUKASZ LASKOWSKI / PRESSFOCUS

To byłby hit nie tylko w ekstraklasie, ale na międzynarodową skalę. Chodzi oczywiście o możliwość gry w Zabrzu Lukasa Podolskiego. Więcej w „Sporcie”


Wracamy z pokorą
Fot. Lukasz Laskowski / PressFocus

Rozmowa z Rafałem Górakiem, trenerem GKS-u Katowice. Więcej w „Sporcie”


Jeszcze we wtorkowym wydaniu „Sportu”:
  • Dla Roberto Manciniego i Luisa Enrique nadchodzi czas podsumowania ich trzyletniej pracy selekcjonerów. Mecz na Wembley dla jednego będzie promocją do finału, dla drugiego pożegnaniem z turniejem.
  • Harry Kane może wyrównać rekord Gary’ego Linekera pod względem liczby zdobytych bramek na wielkim turnieju dla reprezentacji Anglii. A na tym wcale nie musi być koniec.
  • Zanosi się na rekordowe Euro pod względem liczby strzelonych goli. Obecna średnia to 2,81 bramki na spotkanie.
  • Jesienią 2016 roku, czyli tuż po tym, jak Podbeskidzia Bielsko-Biała spadło z ekstraklasy, Daniel Mikołajewski, który liczył sobie wówczas zaledwie 17 lat, zadebiutował w pierwszej drużynie „górali”.
  • Piłkarze Zagłębie od przebywają na obozie w Wodzisławiu Śląskim. Trener Kazimierz Moskal ma do dyspozycji 25 zawodników. W tym gronie znaleźli się nowy obrońca rodem z Bośni oraz doskonale znany kibicom w Sosnowcu Alexandre Cristóvão.
  • Piłkarze Legii zagrają swój pierwszy mecz eliminacji do Ligi Mistrzów. Rywal będzie niełatwy, ale mistrzowie Polski są skoncentrowani na sto procent.
  • Nasz kraj nadal będzie miał przedstawicielkę w światowych władzach hokeja.
  • Dobra gra dla drużyny i gole czy asysty Kristophera Vidy dla Piasta w nowym sezonie mogą być traktowane na równie z… zakontraktowaniem nowego pomocnika.

Foto główne: Fot. Krzysztof Kadis/poloniabytom.com.pl