Jest z zespołem. Gotowy do walki. Ból, samotność i łzy

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Jest z zespołem
Jerzy Brzęczek
Fot. PAP

Jeden z reprezentantów Polski jest zakażony koronawirusem. Został odizolowany i w meczu z Finlandią nie zagra. Więcej w „Sporcie”


Gotowy do walki
Evangelou
Fot. gornikzabrze.pl

Górnik Grekami stoi! Kolejny w ostatnim czasie piłkarz spod Akropolu pojawił się w ekipie 14-krotnego mistrza Polski. Więcej w „Sporcie”


Ból, samotność i łzy
badia
Fot. Marcin Bulanda / PressFocus

Emocjonalna wypowiedź Gerarda Badii po meczu z Lechem odbiła się szerokim echem… Więcej w „Sporcie”


Jeszcze w środowym wydaniu „Sportu”:
  • Włochy w meczach z Mołdawią, Polską i Holandią chcą przedłużyć dobrą passę. Zespół Roberto Manciniego jest niepokonany od dwóch lat.
  • Mało kto zna fiński futbol tak dobrze, jak Czesław Boguszewicz, który spędził w tym kraju 7 lat i nauczył się języka.
  • Mecz Portugalii z Hiszpanią odbędzie się z udziałem publiczności i jest dla obu reprezentacji przymiarką do dalszej rywalizacji w Lidze Narodów.
  • Tyle właśnie – licząc w euro – kosztowali tego lata polscy piłkarze kupieni przez zagraniczne kluby. A niewiele brakowało, by te pieniądze były jeszcze większe…
  • Niektórzy przecierają oczy ze zdziwienia. Inni drapią się po głowie. Ale to drużyna Rakowa Częstochowa, drugoroczniak na boiskach ekstraklasowych, obok Lecha Poznań i Górnika Zabrze, gra dziś najładniejszy dla oka futbol w naszym kraju.

Foto główne: Adam Starszyński