Wiosna nie przyszła. Uderzyć się w klatę. Im wyżej tym lepiej

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Wiosna nie przyszła
Fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

Czas nie weryfikuje pozytywnie Górnika, który od dłuższego okresu notuje wyraźny regres. Tak słabego początku roku jeszcze za trenera Marcina Brosza w Zabrzu nie było. Więcej w „Sporcie”


Uderzyć się w klatę
Filip Modelski
Fot. Krzysztof Porebski / PressFocus

Do końca sezonu Podbeskidziu Bielsko-Biała pozostało 6 spotkań, a terminarz nie wydaje się jego sprzymierzeńcem. Więcej w „Sporcie”


Im wyżej tym lepiej
Fot. Lukasz Sobala / PressFocus

Artur Derbin cytuje Luisa Aragonesa i przygotowuje tyską drużynę do meczu z Radomiakiem. Więcej w „Sporcie”


Jeszcze w czwartkowym wydaniu „Sportu”:
  • W cieniu sportowej rywalizacji o jak najwyższe miejsce kształtuje się kadra Piasta Gliwice na kolejny sezon. Tiago Alves nie jest ani pierwszym, ani ostatnim zawodnikiem, który przedłużył umowę.
  • Czas się skończył, a budżetu w mieście… nadal nie ma. Zamęt w tej kwestii zaniepokoił działaczy tamtejszego klubu, który jesienią był liderem tyskiej grupy klasy okręgowej.
  • Od momentu podjęcia pracy w Śląsku Wrocław przez Jacka Magierę, wyraźnie odżył napastnik tej drużyny, Erik Exposito.
  • Przed meczem z GKS-em Bełchatów trener Zagłębia musiał skorygować plan treningowy. Wszystko przez decyzję Departamentu Rozgrywek PZPN, który zmienił termin kolejnego meczu sosnowiczan.
  • Zmiany w IV-ligowcu spod Rybnika. Jednym z członków trenerskiego duetu, który ma poprowadzić drużynę, będzie Sławomir Szary.
  • Czas się skończył, a budżetu w mieście… nadal nie ma. Zamęt w tej kwestii zaniepokoił działaczy tamtejszego klubu, który jesienią był liderem tyskiej grupy klasy okręgowej.
  • Ruch Chorzów czeka na finalizację umów z miastem i Albą, które stanowić mają znaczną część budżetu na ten rok.

Foto główne: Piotr Matusewicz / PressFocus

Komentarze