Bajeczny kontrakt. Drugi raz. Spojrzeć w lustro

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Bajeczny kontrakt

Igor Angulo
Fot. Tomasz Folta / PressFocus

Już w nowym klubie. Najlepszy od 2016 roku strzelec Górnika sposobi się do gry w Indian Super League. Więcej w „Sporcie”


Drugi raz

Totolotek Puchar Polski
Fot. Adam Starszynski / PressFocus

Pięć klubów, jak do tej pory, zdołało obronić krajowe trofeum. Lechia Gdańsk staje przed szansą tego, co niedawno nie udało się jej… odwiecznemu rywalowi. Więcej w „Sporcie”


Spojrzeć w lustro

Marek Koniarek
Fot. Lukasz Sobala / Press Focus

Marek Koniarek – ku pokrzepieniu katowickich serc – przed ostatnią kolejką II-ligowego sezonu wspomina historię… Rozwoju. Więcej w „Sporcie”


Jeszcze w piątkowym wydaniu „Sportu”:
  • Lukasz Hroszszo już był bohaterem finału Pucharu Czech. Teraz chce także zdobyć historyczne trofeum dla Cracovii.
  • Rozmowa z Wojciechem Cyganem, prezesem Rakowa Częstochowa.
  • Drużyna Marka Papszuna zarówno w lidze, jak i Pucharze Polski demonstrowała piękną, jak na polskie warunki, grę. Jej głównym – ale nie jedynym – problemem było to, że przez cały sezon grała na wyjeździe.Choć Raków przegrał w Łodzi z ŁKS-em, to mecz ten przyniósł kilka miłych akcentów. Jednym z nich był powrót na boisko Andrzeja Niewulisa.
  • W Gliwicach wszyscy porozjeżdżali się na urlopy, ale sporo się dzieje.
  • Piłkarze z Sosnowca utrzymanie w lidze mają zapewnić sobie w Suwałkach.
  • Miłośnik gór, wędkarstwa morskiego, a przede wszystkim ofensywnego futbolu. 38-letni Tomasz Wróbel zacznie kolejne wyzwanie w barwnym życiu – prowadzenie w IV lidze Rozwoju Katowice, złożonego wyłącznie z młodych wychowanków klubu.

Foto Główne: Rafal Rusek / PressFocus

Komentarze