Odejścia przed startem. Największy wygrany. Klimczok już zdobyty

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Odejścia przed startem
Fot. Adam Starszynski / PressFocus

W najbliższych dniach z Rakowem mają pożegnać się Kamil Piątkowski i Oskar Zawada. Ekipa spod Jasnej Góry może zarobić na nich sporo pieniędzy. Więcej w „Sporcie”


Największy wygrany
Krzysztof Kubica (
Fot. Marcin Małkiewicz/gornikzabrze.pl

Młody pomocnik Górnika Zabrze Krzysztof Kubica ma powody do zadowolenia jeśli chodzi o krótkie zimowe przygotowania. Więcej w „Sporcie”


Klimczok już zdobyty
Patryk Królczyk
Fot. LUKASZ SOBALA / PRESSFOCUS

GKS Katowice zaczął zgrupowanie w Bielsku-Białej, na którym trenerzy przyglądać się będą nowemu bramkarzowi. W planach wicelidera II ligi są trzy sparingi. Więcej w „Sporcie”


Jeszcze we wtorkowym wydaniu „Sportu”:
  • Opolanie są zainteresowani pozyskaniem Michała Masłowskiego, wracającego do polskiej ligi po 3 latach spędzonych w Chorwacji.
  • Na zgrupowanie do Szamotuł trener Miedzi Legnica Jarosław Skrobacz zabrał 25 piłkarzy, w tym tylko dwóch bramkarzy.
  • Mamy kadrę na to, aby plasować się w czołówce tabeli, a nie wlec się w jej ogonie – powiedział sekretarz IV-ligowca z Łazisk Górnych, Jerzy Janecki.
  • W poniedziałek piłkarze Śląska Wrocław wrócili z 11-dniowego zgrupowania w Turcji.
  • Podbeskidzie rozpoczyna mikrocykl przed pierwszym meczem mistrzowskim z Legią Warszawa. Klub dopina wypożyczenie Andreja Kadleca i rozgląda się za napastnikiem.
  • Dokonano zmiany terminu finału Pucharu Polski. Początkowo został przeniesiony na 7 lutego, bo liczono, że zostanie rozegrany z udziałem publiczności, został jednak przyspieszony o dwa dni.

Foto główne: Łukasz Sobala / PressFocus

Komentarze