Wsparcie bezcenne. Brak skuteczności. Strzelca już mają

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Wsparcie bezcenne
Fot. Lukasz Laskowski / PressFocus

Mecze ostatniej kolejki sprawiły, że padły frekwencyjne rekordy w tym sezonie. Na trybunach było wreszcie ponad 10 tys. fanów. Więcej w „Sporcie”


Brak skuteczności
Fot. Lukasz Sobala / Press Focus

Zadowolenia w szeregach Piasta obecnie być nie powinno. Gliwiczanie notują swój trzeci najgorszy początek w ekstraklasie i pierwszy, w którym nie zdobyli żadnego gola. Więcej w „Sporcie”


Czy tak wypada?
Fot. Norbert Barczyk / PressFocus

To wynik zły dla obu zespołów, ale na pewno lepszy dla bytomian – stwierdził Dariusz Fornalak, były piłkarz i trener Polonii oraz Ruchu Chorzów, po niedzielnym remisie 1:1 w III-ligowym klasyku między dawnymi mistrzami Polski.. Więcej w „Sporcie”


Jeszcze we wtorkowym wydaniu „Sportu”:
  • Dawid Szymonowicz odpłacił Michałowi Probierzowi za wprowadzenie do ekstraklasy.
  • Ofensywna gra Lecha podoba się wielu kibicom, niekoniecznie sympatyzującymi z poznańską lokomotywą. Czy jednak zadowoleni są najbardziej zainteresowani, czyli piłkarze i trenerzy „Kolejorza” oraz ich zwierzchnicy?
  • Artur Derbin na ostatnie minuty meczu z Sandecją wysłał na pierwszą linię trenerskiej strefy swojego asystenta.
  • Rozmowa z Grzegorzem Drazikiem, bramkarzem GKS-u 1962 Jastrzębie.
  • W Legnicy na drużynę Miedzi na razie nie ma mocnych. Podopieczni trenera Jarosława Skrobacza w dwóch meczach zdobyli komplet punktów, przy imponującym bilansie bramkowym 7:1.
  • „Górale” przywieźli cenny punkt z Białegostoku, bo Kamil Biliński dał się kolejnemu rywalowi mocno we znaki.

Foto główne: Krzysztof Porebski / PressFocus

Komentarze