Zobacz
Do góry

Gala MMA. Zapowiada się dobre widowisko

Spore zainteresowanie towarzyszy Międzynarodowej Gali MMA, którą w Bielsku-Białej 29 czerwca zorganizuje federacja Celtic Gladiator. Połowa biletów przeznaczonych do sprzedaży trafiła już do kibiców.

Zbliżająca się gala to największe z dotychczasowych przedsięwzięć federacji Celtic Gladiator. W maju zakończyła się przedsprzedaż wejściówek, a z atrakcyjnych cen biletów skorzystało 1,5 tys. miłośników sportów walki. To równoznaczne jest z zapełnieniem bielskiej Hali pod Dębowcem w co najmniej 50 procentach.

– To dla nas bardzo pozytywna informacja. Rozpoczynając przygotowania do Gali nie byliśmy w stanie przewidzieć, jakie będzie tak naprawdę zainteresowanie kibiców. Samo miasto i region tradycje w sportach walki mają, ale tak dużej Gali nigdy w Bielsku-Białej nie było – mówi Albert Jarzębak, prezes federacji Celtic Gladiator.

Sporą część biletów na galę nabyli sympatycy fighterów bielskiego klubu Berserker’s Team, którzy w licznym gronie widnieją w karcie walk wieczoru 29 czerwca. W pojedynku głównym posiadaczka mistrzowskiego pasa MMA Marta Waliczek zmierzy się z silną Litwinką Juliją Stoliarenko. – Moje walki często odbywały się daleko poza rodzinnym miastem. Cieszę się, że teraz będzie inaczej. Duże zainteresowanie kibiców motywuje bardzo, ale nie zmienia tego, że muszę pozostać skupiona na walce. Zmierzę się z rywalką mocną i doświadczoną, której absolutnie nie lekceważę – podkreśla Waliczek.

Gala Celtic Gladiator. Fighterzy szlifują formę

W oktagonie kibice zobaczą także m.in. Michała Wiencka, Patryka Chrobaka, Adriana Dudka, Roberta Maciejowskiego, Filipa Lamparskiego, Pawła Brandysa, Michała Sobiecha i Mariusza Radziszewskiego. Wydarzenie ma charakter międzynarodowy, toteż fanom sportów walki zaprezentują się zawodnicy z Wielkiej Brytanii, Brazylii, Hiszpanii, czy Francji.

Wszyscy kibice nabywający bilety – ez względu na wybrany sektor w Hali pod Dębowcem – mogą wziąć udział w After Party, które odbędzie się tuż po gali w bielskim Klubie Klimat. Tu będą mieli niepowtarzalną okazję, aby z fighterami porozmawiać, zdobyć autograf, czy wykonać wspólne zdjęcie.

Ceny wejściówek na czerwcową galę, dostępnych poprzez platformę kupbilet.pl, są od 45 złotych do 240 zł za miejsca tuż przy oktagonie.

(MN)

Na zdjęciu: Marta Waliczek mocno trenuje przed walką wieczoru w Hali pod Dębowcem

 

ZACHĘCAMY DO NABYWANIA ELEKTRONICZNYCH WYDAŃ CYFROWYCH

e-wydania „SPORTU” znajdziesz TUTAJ

Komentarze