Zapraszamy na stadiony. Cenniejszy niż „cebula”

Na co mogą liczyć kibice GieKSy w niedzielę w potyczce z Sandecją? Tego nie wie nikt, łącznie z trenerem Dariuszem Dudkiem na czele. A skoro jesteśmy przy szkoleniowcu, z matematycznego punktu widzenia zmiana Paszulewicza na Dudka była li tylko zabiegiem kosmetycznym.

„Paszul” zdobył 12 punktów w 13 meczach, „Dudi” 5 „oczek” w 7 spotkaniach. Jeżeli ten kurs zostanie utrzymany, po zakończeniu rozgrywek na Bukowej może być płacz i zgrzytanie zębów. A wtedy prezes Marcin Janicki na pożegnanie na pewno obdarzy Dariusza Dudka (lub jego następcę) takim wzrokiem, jakim konający pies spogląda na swego pana, który go właśnie śmiertelnie postrzelił.

W Opolu oddychająca rękawami Odra podejmuje Raków, który jedną nogą jest już w ekstraklasie. Niezależnie od wyniku, trener lidera Marek Papszun już teraz zasłużył na sowitą nagrodę. Napastnik Interu Mediolan Mauro Icardi, który dwa razy z rzędu został królem strzelców Serie A, podziękował swoim kolegom z drużyny, kupując im zegarki. Zapłacił za nie 90 tysięcy euro. Trener Papszun zasłużył na coś bardziej oryginalnego i cenniejszego niż „cebula”.

 

Na zdjęciu: GKS Katowice stara się, ale punkty czasami nie wpadają na konto…

 

Fortuna I liga, kolejka 21

1 grudnia (sobota)

Warta Poznań – Puszcza Niepołomice, godz. 13:00
Chrobry Głogów – Wigry Suwałki, godz. 15:00
Garbarnia Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 16:00
Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź, godz. 16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – GKS Tychy

2 grudnia (niedziela):

Odra Opole – Raków Częstochowa, godz. 12:45
Stal Mielec – Bytovia Bytów, godz. 16:00
GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz, godz. 16:00
Chojniczanka Chojnice – GKS 1962 Jastrzębie, godz. 16:00

Komentarze