Zobacz
Do góry

Zaprezentują się kibicom

Pierwotnie miała odbyć się przed tygodniem, ale wtedy plany te storpedowała pogoda.

Dojdzie więc do niej dziś – nie przed inauguracją ligi, a na dwa dni przed pierwszym w sezonie meczem domowym. Po południu na stadionie miejskim drużyna GKS-u oficjalnie zaprezentuje się kibicom. Impreza przy ul. Edukacji 7 rozpocznie się o godz. 17.00 i trwać ma przez trzy godziny. Dla wszystkich chętnych (wstęp – oczywiście bezpłatny) przewidziano wiele atrakcji, zarówno przed stadionem, jak i na samym obiekcie (m.in. malowanie twarzy, bramka celnościowa, piłkarzyki, stoisko e-sportu, urodziny klubowej maskotki – wilka Tyska).

Około godz. 18.30 na płycie stadionu zaprezentuje się pierwsza drużyna GKS. Po oficjalnej prezentacji dzieci i młodzież będą miały możliwość wzięcia udziału w mini-treningu, który przy współpracy z Akademią Piłki Nożnej GKS Tychy na murawie stadionu poprowadzą tyscy piłkarze.

W trakcie trwania imprezy będzie można również odwiedzić trójkolorowy sklepik klubowy, a także w kasie stadionu zakupić karnet domowe mecze tyskich piłkarzy zarówno w rundzie jesiennej, jak i całym sezonie 2018/19. Jak dotąd, sprzedało się już ponad 2000 karnetów. Mecz GKS Tychy – Chrobry Głogów w sobotę o 19.00.

Komentarze