Zaskoczą Legię? Przekuć złość. Czeka na stadion!

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Znowu zaskoczą Legię?
Fot. Adam Starszyński/PressFocus

W Zabrzu przygotowania do starcia z mistrzem Polski, z którym rok temu „górnicy” wygrali aż dwa razy. Przed konfrontacją z mistrzem Polski sztab szkoleniowy Górnika musi sobie odpowiedzieć na kilka pytań. Dotyczą one słabszej ostatnio gry. Problemy są w defensywie, drużynie zdarzają się niepokojące przestoje. Przed trudną wyjazdową konfrontacją w Zabrzu, problemów nie brakuje trenerowi Legii Czesławowi Michniewiczowi. Wszystko przez urazy. Więcej w „Sporcie”


Przekuć złość w punkty
Fot. Tomasz Kudala/PressFocus

Mecz z Jagiellonią ma być zupełnie inny w porównaniu do ostatniego spotkania z Wartą. Zarówno jeśli chodzi o jego przebieg, jak i o wynik dla gliwiczan. Tak zapewniają w ekipie Piasta. Droga do Białegostoku zawsze się dłuży, tym razem gliwicka drużyna miała o czym rozmyślać, bo pomimo przewagi w ostatnim domowym meczu, to Warta zgarnęła całą pulę. Nic dziwnego, że taki wynik był mocno rozczarowujący dla gospodarzy, którzy w dodatku zakończyli świetną serię. Więcej w „Sporcie”


Czeka na stadion
Fot. Krzysztof Porębski/PressFocus

– W tym roku kończę 30 lat. Niektórzy grają i jako 35-latkowie, albo i dłużej. Jestem to sobie w stanie wyobrazić. Przedłużyłem umowę do 2023 i mam nadzieję, że przez ten czas przynajmniej zacznie się budowa. Trudno, bym tego nie śledził. Wiemy, że postępy są, czekamy, aż zostanie wbita umowna pierwsza łopata. Każdy kibic GieKSy z utęsknieniem na to czeka. Nowy stadion to nowa historia – mówi Adrian Błąd, pomocnik GKS-u Katowice. Więcej w „Sporcie”


Jeszcze w sobotnim wydaniu „Sportu”:
  • W Białymstoku gospodarze do meczu z Piastem Gliwice przystąpią mocno osłabieni. Wszystko przez pozytywne wyniki testów na koronawirusa.
  • Trener Śląska Vitezslav Laviczka nie czuje presji ze strony zarządu klubu, ale w przypadku niepowodzenia z Pogonią…
  • Opolanie na rozpoczęcie rundy wiosennej grają w sobotę z wyczekującym przełamania ŁKS-em. W pierwszej kolejce ŁKS wygrał w Opolu aż 4:0, ale od tamtej pory wiele się zmieniło
  • Łukasz Fabiański, wraz z kolegami, postara się zatrzymać rozpędzony Manchester City. Który wygrywa wszystko, na wielu frontach
  • W przyszłym tygodniu Barcelona, Sevilla, Levante i Athletic zagrają rewanżowe mecze w półfinale Pucharu Króla. W tej kolejce LaLiga rywalizują z sobą o punkty
  • Feralne mecze Ligi Europy tylko dopełniły obrazu regresu, jaki nastąpił w Hoffenheim i Bayerze Leverkusen. Atmosfera w tych klubach robi się coraz gęstsza
  • Play off PHL. Po kompromitującej porażce 0:8 z Re-Plastem Oświęcim, w rewanżu przecieraliśmy oczy ze zdumienia jak role mogły się odwrócić. Tym razem katowiczanie dyktowali warunki i zwyciężyli 5:0. Jak to możliwe?
  • PGNiG Superliga. Orlen Wisła w Zabrzu ostatnimi laty ma duże problemy, ale Górnik mógł liczyć na gorący doping. Czy bez fanów na trybunach zabrzan stać na niespodziankę?

Fot. Adam Starszyński/PressFocus