Ziemia służąca snajperom. Wybierze Gliwice? Zastąpi Kosa?

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Ta ziemia służy snajperom
Fot. Norbert Barczyk / PressFocus

W Zabrzu mogą tylko westchnąć, co by było, gdyby w górniczym zespole zostali tacy gracze, jak Jesus Jimenez, Giorgios Gaiakoumakis czy Igor Angulo. Po ostatnim meczu poprzedniego sezonu trener Jan Urban powiedział, że gdyby na rundę wiosenną w prowadzonym przez niego zespole został Jesus Jimenez, to „górnicy” powalczyliby o 4. miejsce w lidze, premiowane grą w europejskich pucharach. Więcej w „Sporcie”


Wybierze Gliwice zamiast Zabrza?
Fot. Marta Badowska / PressFocus

Coraz więcej wskazuje na to, że na Okrzei zawita Grzegorz Tomasiewicz. Pomocnikowi wygasa kontrakt ze Stalą Mielec, a jego usługami interesowało się kilka klubów, w tym Górnik Zabrze. Więcej w „Sporcie”


Czy Ojrzyński zastąpi Kosa?
Fot. Paweł Jaskółka / PressFocus

Kadrowe dylematy w Skrze Częstochowa mogą być przebojem letniego okienka transferowego. Na razie poza odejściem Kamila Wojtyry, który po wyleczeniu kontuzji nie będzie strzelał goli dla Skry, bo przeprowadził się do Chrobrego Głogów, częstochowianie oficjalnie nie rozstali się z żadnym piłkarzem. Więcej w „Sporcie”


Jeszcze w poniedziałkowym numerze „Sportu”:
  • Komentarze i wypowiedzi po meczu Holandia-Polska
  • W szatni rozpoczynającego przygotowania do nowego sezonu tyskiego zespołu jest siedem wolnych miejsc
  • Gwarek Tarnowskie Góry i Carina Gubin wychodziły na boisko ze świadomością, że zwycięstwo zapewni utrzymanie
  • Bezpieczne, a nie pechowe 13. miejsce dla Polonii Łaziska Górne czy Przemszy Siewierz? Tak brzmiało najważniejsze pytanie przed ostatnią kolejką sezonu zasadniczego I grupy IV ligi śląskiej
  • Holender Max Verstappen wygrał na ulicznym torze w Baku i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.
  • Znokautowana przez Weili Zhang Joanna Jędrzejczyk ogłosiła, że była to jej ostatnia walka
  • Damian Czykier pobił rekord Polski, a najlepszy w tym roku wynik w Europie uzyskała Pia Skrzyszowska podczas Mistrzostw Polski w Suwałkach

Foto główne: Łukasz Sobala/Pressfocus