Żużel. Zwycięski skład zostanie

W półfinale zespół z Ostrowa męczył się aż do ostatniego biegu z Car Gwarant Startem Gniezno. Ostatecznie w dwumeczu było 90:89. Ich niedzielni rywale poradzili sobie o wiele lepiej. Już po pierwszym spotkaniu przeciwko Unii Tarnów rybniczanie mogli spokojnie wybiec myślami do finału play offu.

Trenerzy obu drużyn zdecydowali się nie zmieniać żużlowców, którzy wywalczyli triumf w poprzednich meczach. W finale zobaczymy więc najskuteczniejszych zawodników ROW-u w tym sezonie. Do składu na stałe po kontuzji wrócił Siergiej Łogaczow, a Daniel Bewley wygryzł Linusa Sundstroema.

Od tego spotkania będzie zależeć, jak potoczą się dalsze losy drużyn. Gdyby podopieczni trenera Piotra Żyty wygrają w Ostrowie, mogą zacząć zastanawiać się, gdzie będą świętować wygranie Nice 1. Ligi Żużlowej. Jeżeli jednak przegrają, będziemy świadkami wojny o każdy punkt na rybnickim „owalu”. Ewentualna porażka w dwumeczu nie równa się zaprzepaszczeniu szans. Przegrani będą walczyć w barażu ze Stalą Gorzów, która zajęła przedostatnie miejsce w ekstralidze.

Arged Malesa TŻ Ostrovia – PGG ROW Rybnik, 8 września, niedziela 14.30

Transmisja Polsat/Eleven Sędzia Krzysztof Meyze

Awizowane składy

OSTROVIA: 9. Nicolai Klindt, 10. Aleksandr Łoktajew, 11. Tomasz Gapiński, 12. Sam Masters, 13. Grzegorz Walasek, 14. Kamil Nowacki, 15. Marcin Kościelski
ROW: 1. Troy Batchelor, 2. Daniel Bewley, 3. Siergiej Łogaczow, 4. Mateusz Szczepaniak, 5. Kacper Woryna, 6. Robert Chmiel, 7. –

 

ZACHĘCAMY DO NABYWANIA ELEKTRONICZNYCH WYDAŃ CYFROWYCH

e-wydania „SPORTU” znajdziesz TUTAJ

 

Murapol, najlepsze miejsca na świecie I Kampania z Ambasadorem Andrzejem Bargielem

 

Komentarze