Udany mecz JAS-FBG Zagłębie Sosnowic

W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany. Długo żadna z ekip nie potrafiła osiągnąć większej przewagi niż dwa, trzy punkty. Gdy w połowie drugiej kwarty przyjezdne po akcjach Latinka Dusanić i Samanta Lapszyński wyszły na prowadzenie 27:21, wydawało się, że złapały rytm i przełamią miejscowe. „Jaski” nie poddały się. Dzięki trafieniom Robyn Parks i Michaeli

Starej cały czas były w grze. Po 20 minutach przegrywały tylko 31:34.
Po przerwie ruszyły do ataku. Przede wszystkim zdecydowanie poprawiły grę w defensywie. Szybko też przechodziły z obrony do ataku i kolejnymi udanymi akcjami napędzały swoją grę. W 28 minucie był jeszcze remis 46:46. W połowie czwartej kwarty spotkanie było rozstrzygnięte. Sosnowiczanki wygrywały 72:57.

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec – PGE MKK Siedlce 74:65 (15:16, 16:18, 21:12, 2:19)

SOSNOWIEC: Stara 17 (1×3), Swanier 14 (2×3), Siksniute 7, Fikiel 7, Parks 20 (1×3) – Urbabiak 3 (1×3), Skrba 6. Trener Leszek MARZEC.

SIEDLCE: Kondus 7 (1×3), Trzeciak 3 (1×3), Mołłowa 12 (2×3), Parysek-Bochniak 17, Lapszynski 16 – Stępień 6 (1×3), Dusanić 4. Trener Teodor MOŁŁOW.