Zobacz
Do góry

Siła i moc. Cypr lepszy. Sklejanie i adaptacja!

W sobotnim numerze „Sportu” bogaty serwis informacyjny z różnych dyscyplin oraz ciekawa publicystyka. W sam raz dla Ciebie!

 

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.

 

Wytrzymałość, siła i moc

piast

Fot. Rafał Oleksiewicz/PressFocus

Jeśli chodzi o przygotowania do rund trener Waldemar Fornalik jest konsekwentny i przewidywalny. Piast od dłuższego czasu przygotowuje się w tych samych miejscach, a zawodnicy doskonale wiedzą co i kiedy będą robić. To przynosi wymierne efekty. Więcej w „Sporcie”

Cypr lepszy od Turcji

Fot. Marcin Małkiewicz/gornikzabrze.pl

Wszystkie nasze kluby ekstraklasowe zimowe przygotowania spędzają na południu, jedni w Turcji inni na Cyprze. Górnik po raz kolejny wybrał miejscowość Ayia Napa. – Mamy tam sprawdzony ośrodek. Popatrzmy na poprzednie lata, przygotowując się tam awansowaliśmy do ekstraklasy, a potem wywalczyliśmy miejsce, które dało nam grę w europejskich pucharach. To się sprawdza – mówi Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze. Więcej w „Sporcie”

Sklejanie i adaptacja

Fot. Krzysztof Porębski/PressFocus

Druga w tabeli I ligi Stal Mielec będzie pierwszym sparingpartnerem przedostatniej drużyny ekstraklasy Wisły Kraków. Dla krakowian najważniejsza będzie organizacja gry, sklejanie formacji, „doklejanie” nowych piłkarzy, by jak najszybciej spowodowali, że wspólny język piłkarski na boisku będzie łatwy i zrozumiały. Więcej w „Sporcie”

 

Jeszcze w sobotnim wydaniu „Sportu”:

  • Młodzi w ekstraklasie. Jarosław Araszkiewicz: Nie rozwój, a pieniądze
  • Zagłębie Sosnowiec. Piłkarza nie ma od dawna, problem z pieniędzmi pozostał
  • Pomocnik GKS-u 1962 Jastrzębie Marek Mróz na razie nie odejdzie do Piasta Gliwice
  • Manchester United to jedyny zespół, który w tym sezonie urwał punkty Liverpoolowi
  • Łukasz Krakowczyk, napastnik Piasta Gliwice, zakończył testy w Ruchu Chorzów
  • Jastrzębski Węgiel pokazał w przeszłości, że jest w stanie rywalizować z Zenitem Kazań

Komentarze