Wielkie dni ZAKSY

Każdy z trzech pucharów jest szczególny, ale ten smakuje chyba najlepiej z nich wszystkich. To był to zdecydowanie najtrudniejszy mecz, jaki mieliśmy w finale Ligi Mistrzów – podkreślił Aleksander Śliwka, kapitan Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Czytaj dalej

Ach, co to były za emocje…

Medale, wielkie triumfy i bolesne porażki – jak co roku siatkarki i siatkarze nie zawiedli, dostarczając im mnóstwa wzruszeń, radości i łez.

Czytaj dalej

Sebastian Świderski: Pełne zaufanie do trenera

To widać po zawodnikach, że to tylko srebro. Powtórzę: potrzeba kilku dni, żeby dotarło do nich, że to nie tylko srebro, ale aż – mówi Sebastian Świderski.

Czytaj dalej

Polacy wracają do „Spodka” i zagrają o medale!

To był prawdziwy horror jakiego w tych mistrzostwach jeszcze nie doświadczyliśmy. W gliwickiej Arenie biało-czerwoni po 135 minutach pokonali zespół USA 3:2.

Czytaj dalej

MŚ siatkarzy. Bój nad boje

Na dobrą sprawę dopiero teraz zaczynają się dla nas mistrzostwa świata – przyznał przed meczem z USA Łukasz Kaczmarek, atakujący biało-czerwonych.

Czytaj dalej

MŚ w siatkówce. Awans z kompletem zwycięstw

Polacy z kompletem zwycięstw awansowali do 1/8 finału. W ostatnim grupowym spotkaniu, w starciu potęg, po twardym boju ograli Amerykanów.

Czytaj dalej

Reprezentacja Polski. Złoto do złota

Dwa ostatnie turnieje mistrzostw świata zakończyły się dominacją Polski. W piątek biało-czerwoni rozpoczną marsz w kierunku trzeciego tytułu z rzędu.

Czytaj dalej