Croma-Pharma, producent wyrobów z zakresu medycyny estetycznej uruchamia platformę e-learningową „Croma is More”

Croma-Pharma GmbH (Croma) zawsze stara się jak najlepiej wspierać lekarzy w ich pracy. W tym celu firma opracowała interaktywną platformę e-learningową z ofertą kształcenia ustawicznego dla lekarzy zajmujących się małoinwazyjną medycyną estetyczną.

W ten sposób Croma chce pomóc pracownikom służby zdrowia w osiągnięciu trwałego wzrostu i sukcesu w ich klinikach/praktykach medycznych.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20210422005727/en/

Specjaliści z zakresu medycyny mogą wybierać z szerokiej gamy tematów:

  • Media społecznościowe i marketing internetowy,
  • Warsztaty z anatomii twarzy,
  • Akademia Startupów Estetycznych,
  • Doskonałość estetyczna.  

Różnorodne tematy omawiane są przez ekspertów z branży. Wszystkie treści są dostępne bezterminowo, dzięki czemu pracownicy służby zdrowia mogą uczyć się według własnego harmonogramu i we własnym tempie.

Wielozawodowy panel międzynarodowych praktyków oraz najnowsze metody nauczania gwarantują wysoce efektywny przekaz umiejętności i wiedzy w sposób interaktywny i zindywidualizowany.

Więcej informacji na stronie: https://learn.cromaismore.com

Croma

Austriacka, rodzinna firma Croma-Pharma GmbH (Croma) została założona 1976 roku. Specjalizuje się w przemysłowej produkcji strzykawek z kwasem hialuronowym dla medycyny estetycznej, okulistyki i ortopedii. Obecnie Croma prowadzi 12 międzynarodowych firm handlowych i dystrybuuje swoje produkty w ponad 70 krajach. W ramach globalnej sieci sprzedaży, Croma koncentruje się na minimalnie inwazyjnej medycynie estetycznej, wykorzystując produkty własnej marki. Oprócz szerokiej gamy wypełniaczy HA, wyprodukowanych we własnej fabryce, Croma obecna jest na najbardziej strategicznych rynkach z takimi produktami jak liftingujące nici PDO, system Platelet Rich Plasma (PRP) oraz innowacyjne, zaawansowane technologicznie kosmetyki pielęgnacyjne.
 
 Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210422005727/en/

KONTAKT:

CROMA-PHARMA GmbH

Stefanie Höhn

Globalny dyrektor ds. komunikacji

Cromazeile 2

A-2100 Leobendorf

tel. +43 676 846868 190

e-mail: stefanie.hoehn@croma.at

www.croma.at

CROMA-PHARMA GmbH

Simone Turek

Komunikacja zewnętrzna

Cromazeile 2

A-2100 Leobendorf

tel. +43 676 846868 654
 
e-mail: simone.turek@croma.at

www.croma.at

Źródło informacji Business Wire


Fot. materiały prasowe