Dzień Ziemi 2021: kolejne zrównoważone rozwiązania Dreame na rzecz ochrony Ziemi

W celu wsparcia Światowego Dnia Ziemi firma Dreame w dniach 22-29 kwietnia oferuje 15-procentową zniżkę na odkurzacz T10.

Dreame Technology, rozwijająca się innowacyjna spółka, której specjalność to inteligentne urządzenia do sprzątania domu, świętuje Dzień Ziemi 2021 serią nowych produktów, w których szczególny nacisk położono na ochronę środowiska i ograniczenie zużycia energii, jednocześnie uwzględniając potrzeby dotyczące utrzymywania domu w czystości, które wzrosły w następstwie pandemii COVID-19.

Jako innowacyjna spółka technologiczna Dreame w swojej działalności poświęca się pracom badawczo-rozwojowym nad inteligentnymi urządzeniami do sprzątania domu. Jej najnowszy produkt – robot sprzątający i mop w jednym Dreame Bot L10 Pro – posiada ekologiczną konstrukcję, co nie tylko rozwiązuje główne problemy konsumentów, ale również, co ważniejsze, przyczynia się do ochrony środowiska.

„Przy okazji obchodów Dnia Ziemi 2021 Dreame z dumą prezentuje najnowocześniejsze produkty, w których szczególny nacisk położono na ochronę środowiska i zrównoważony rozwój – powiedział Shan Kuan, dyrektor ds. światowej sprzedaży w Dreame. – Dreame podejmuje działania w dziedzinie energii ze źródeł odnawialnych i oszczędności energii, dążąc nie tylko do dokonywania przełomów technicznych, ale również do tego, by świat był lepszym miejscem”.

Filozofia stojąca za energooszczędną konstrukcją w tym modelu znajduje odzwierciedlenie w systemie nawigacyjnym LiDAR i technologii omijania przeszkód, dzięki którym robot nie zaplątuje ani nie blokuje się. Liczne zderzenia i utknięcia zwiększają bowiem niepotrzebne zużycie energii, powodując konieczność częstego ładowania akumulatora.

W połączeniu z opracowanym przez Dreame algorytmem SLAM, który zapewnia wysoką precyzję wizualizacji otoczenia w 3D w celu unikania przeszkód, robot Dreame Bot L10 Pro aktywnie omija przeszkody, co gwarantuje jego sprawne działanie, mniejsze zużycie energii i wyższą wydajność sprzątania. Użytkownik ma także możliwość wyznaczenia obszaru sprzątania lub stref zastrzeżonych za pomocą dostępnej w aplikacji funkcji mapy.

Moc ssania na poziomie 4000 Pa sprawia, że DreameBot L10 Pro sprząta w sposób zrównoważony, za jednym razem usuwając uporczywe plamy i zabrudzenia ukryte w każdym dywanie.

Co więcej, odkurzacze Dreame z serii T posiadają wyjmowany akumulator, aby ułatwić jego recykling – jest to koncepcja, w której za punkt wyjścia obrano ochronę środowiska. Charakteryzujący się dużą mocą ssania na poziomie 150 tys. obrotów na minutę (rpm) bezprzewodowy odkurzacz Dreame T30 będzie dostępny na platformie Amazon od 10 maja. Oszczędniejszy odkurzacz Dreame T10 (https://www.amazon.com/dp/B08QTTF2BZ) z łatwością spełnia podstawowe potrzeby w zakresie utrzymywania gospodarstwa domowego w czystości.

W ramach wsparcia Światowego Dnia Ziemi Dreame oferuje 15-procentową zniżkę na odkurzacz T10. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa od 22 kwietnia godz. 7:00 do dnia 29 kwietnia godz. 23:59 czasu miejscowego w Pekinie. W celu dokonania zakupu po niższej cenie należy wykorzystać kod promocyjny: 156VZPWF.

Dnia 8 maja o godz. 19:00 czasu środkowoeuropejskiego odbędzie się premiera nowego produktu Dreame na międzynarodowych platformach społecznościowych, w tym na YouTube, Facebooku, Amazonie i AliExpress. Podczas wydarzenia przedstawione zostaną następujące nowości produktowe: Dreame Bot L10 Pro, Dreame Bot Z10 Pro (inteligentne urządzenie łączące odkurzacz i mopa z automatycznym opróżnianiem) oraz Dreame Bot W10 (z funkcją samoczynnego mycia mopa), bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V11 SE, V12, a także wszechstronny model T30. Więcej informacji na ich temat wkrótce.

Dreame Technology

Firma Dreame Technology, założona w 2015 roku, to innowacyjna marka produktów konsumpcyjnych, która skupia się na inteligentnych urządzeniach do sprzątania domu. Realizuje ona misję poprawy jakości życia ludzi na całym świecie poprzez technologię.

Więcej informacji na Facebooku, Instagramie i Twitterze oraz na https://www.dreame-technology.com.

Źródło: Dreame Technology

KONTAKT:

Tianshi Yuwen

e-mail: pr@dreame.tech

Lena Liu

e-mail: Liuyk@dreame.tech

tel. +86 400-875-9511
 
Źródło informacji: PR Newswire


Fot. materiały prasowe