Pół tuzina po przerwie. Fatalny wynik. Nurt nie taki rwący

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Pół tuzina po przerwie
Fot. Krzysztof Porebski / PressFocus

Konfrontacja I-ligowego średniaka z czołowym III-ligowcem zakończyła się szokująco wysokim wynikiem, który dziwi tym bardziej, gdy zagłębimy się nieco w jej przebieg. Więcej w „Sporcie”.


Fatalny wynik
Fot. facebook.com/gkstychy.oficjalny

Lider trzeciej ligi okazał się surowym egzaminatorem dla drużyny zgłaszającej aspiracje do ekstraklasy. Pierwszy w tym roku sparing GKS-u Tychy z LKS-em Goczałkowice zakończył się bowiem zwycięstwem drużyny Łukasza Piszczka. Więcej w „Sporcie”.


Nurt nie taki rwący
Fot. Krzysztof Porebski / PressFocus

W ekipie „Białej gwiazdy” dzieje się dużo, bo mnóstwo graczy zarówno przychodzi, jak i odchodzi. Najgłośniejszymi sprzedażami byli oczywiście Yaw Yeboah oraz – w zeszłym tygodniu – Aschraf El Mahdioui. Obaj piłkarze należeli do ścisłego grona tych, którzy dawali kibicom najwięcej radości i rozpalali największe nadzieje. Obecnie zostało po nich tylko ponad 3,5 miliona euro. Więcej w „Sporcie”.


Jeszcze w poniedziałkowym wydaniu „Sportu”:
  • O zwycięstwie GieKSy z imiennikiem z Jastrzębia przesądziły dwa gole Patryka Szwedzika, a w oczy rzucił się jeszcze 18-letni Alan Bród.
  • Od porażki 1:3 z Chorwacją rozpoczęła udział w holenderskich mistrzostwach Europy reprezentacja Polski
  • Iga Świątek wygrała z Rosjanką Darią Kasatkiną 6:2, 6:3 i awansowała do 4. rundy – 1/8 finału. Rozstawiona z „siódemką” Świątek po raz pierwszy w tej edycji zmagań w Melbourne mogła zaprezentować się w sesji wieczornej
  • Biało-czerwoni ponownie zagrają spotkanie eliminacji mistrzostw świata w Lublinie. 28 lutego podejmą tam Estończyków. Trzy dni wcześniej zmierzą się z nimi w Tallinnie
  • Za siatkarzami GKS-u Katowice udany czas, bowiem odnieśli efektowne zwycięstwo nad faworyzowanym zespołem z Zawiercia 3:0 oraz wygraną w 1/8 finału Pucharu Polski z I-ligowym Mickiewiczem Kluczbork również 3:0.

Foto główne: twitter.com/ODRAOPOLEpl