Voucher na przeżycie w Polsce? – viral, który stał się hitem

Mimo, że brzmi dość absurdalnie, to cała historia jest jak najbardziej prawdziwa, a sam produkt istnieje naprawdę. Wszystko zaczęło się od kampanii walentynkowej, której częścią jest siatka o powierzchni 400 m2, wisząca w centrum Warszawy.


Mieszkańcy stolicy Polski od ponad tygodnia mogą podziwiać siatkę przy Rotundzie, zwracającą uwagę na różne oblicza miłości. „Odważ się mówić: kocham” to hasło, które niesie za sobą proste przesłanie – miłość jest wyjątkowa.

Oprócz charakterystycznego tekstu, możemy zauważyć na niej cztery pary – różnej orientacji i pochodzenia, które pokazują, że miłość nie zna granic.

To jednak wciąż nie tłumaczy historii Vouchera na przeżycie. Jak powstał viral? W lewym dolnym rogu siatki jest napis „Na walentynki podaruj Voucher na przeżycie”. I to właśnie trzy ostatnie wyrazy zostały podchwycone na najpopularniejszych serwisach Facebook i Instagram, przez topowych polskich influencerów.

„Doskonały prezent”, „Przyda się taki w Polsce”, „Na trudne czasy idealny”… takie komentarze to tylko część z tych, które pojawiły się w internecie. Voucher na Przeżycie, które rozumiane jest jako przetrwanie, stał się viralem, który zaczął żyć swoim życiem. Wyjątkowy Prezent szybko zareagował na tę interpretację, tworząc bezcenny Voucher na Przeżycie w Polsce, który każdy może pobrać za darmo i wykorzystać w celach humorystycznych.

„Polska… Tu nawet Bear Grylls nie nakręcił żadnego odcinka swojej Szkoły Przetrwania. A jeśli nakręcił, to słuch o nim zaginął… Po prostu było za ciężko. Specjalnie dla Ciebie – Voucher na Przeżycie, czyli krótki poradnik >>Jak przetrwać w Polsce?<<.
1 – Zamiast prądem świeć przykładem.
2 – Uśmiechaj się do bliskich
3 – Odważ się mówić: >>Kocham<<! 
I będzie wyjątkowo!” – można przeczytać na Voucherze.

W social mediach Wyjątkowego Prezentu pojawiła się wzmianka o tym, że “wymarzone Vouchery” zostały przygotowane wraz z zaproszeniem na inne przeżycie – komediową kolację Shitty Dinner. Dystans, humor, dobra zabawa. Może to jest sposób na przetrwanie w Polsce? To właśnie pokazał nam Wyjątkowy Prezent.

Wyjątkowy Prezent, współtworzący Emoti Group, to pierwsza w Polsce firma oferująca prezenty w formie niezwykłych przeżyć. W jej ofercie znajduje się ponad 8000 ekscytujących przeżyć, które sprawdzają się jako prezenty na każdą okazję, w tym również na walentynki.

Zdjęcia do pobrania: https://pap-mediaroom.pl/zdrowie-i-styl-zycia/voucher-na-przezycie-w-polsce-viral-ktory-stal-sie-hitem

Źródło informacji: Wyjątkowy Prezent