Zina klasa okręgowa. Dwa tygodnie odpoczynku

Zawodnicy KS-u Burza Borowa Wieś pozytywnym akcentem zakończyli sezon w klasie okręgowej. Nie mają jednak zbyt wiele czasu na odpoczynek. 17 lipca grają już pierwszy sparing.


Sezon był całkiem udany dla całego klubu. Pierwsza drużyna jesienią zajęła trzecie miejsce w klasy okręgowej, a wiosenną część zmagań w grupie mistrzowskiej zakończyła na solidnej szóstej lokacie. Dodatkowo wygrała ostatni mecz sezonu z LKS-em Przyszłość Ciochowice. Bramki dla Burzy zdobyli Robert Rosa, Wojciech Blaszke i Dawid Dylong.

Dwa dni po zwycięstwie pierwszej drużyny pełna radość zapanowała także w obozie rezerw. Drugi zespół Burzy ze zdecydowaną przewagą dziewięciu punktów i 105 zdobytymi bramkami na koncie awansował do zabrzańskiej klasy B.

Pierwszy zespół ma teraz chwilę czasu na odpoczynek. Potrwa on dwa tygodnie. 13 lipca zawodnicy Burzy ponownie spotkają się na boisku. Pierwszy sparing został zaplanowany na 17 lipca. Rywalem drużyny z Borowej Wsi będzie czwartoligowa Drama Zbrosławice. Do 7 sierpnia zespół Burzy ma zaplanowane pięć sparingów. Później rozpocznie się walka w klasie okręgowej.


Plan sparingów KS-u Burzy Borowa Wieś:
  • 17 lipca – LKS Drama Zbrosławice,
  • 24 lipca – Leśnik Kobiór
  • 31 lipca – LKS II Goczałkowice-Zdrój
  • 4 sierpnia – Wawel Wirek
  • 7 sierpnia – GKS Naprzód-23 Rudułtowy

Fot. facebook.com/KsBurzaBorowawiess