Plotki się potwierdziły. Adnan Kovacević nowym graczem Rakowa!

Mistrzowie Polski, zgodnie z medialnymi doniesieniami dokonali kolejnego transferu. Nowym graczem Rakowa został Adnan Kovacević. Podpisał on z klubem kontrakt do czerwca 2025 roku.


Adnan Kovacević ogromnym wzmocnieniem?

Zakontraktowanie byłego zawodnika Korony Kielce i Ferencvarosu było kwestią czasu. Mistrzowie Polski od pewnego czasu poszukiwali wzmocnienia w środku defensywy. Poza składem jest Adrian Gryszkiewicz, który leczy uraz. Z klubem we wtorek pożegnał się Tomas Petrasek. Raków więc potrzebował nowego stopera o wysokiej jakości. I takiego znalazł.

W końcu defensor zebrał doświadczenie tak na węgierskich boiskach, jak i europejskich. Ma za sobą całkiem udane trzy lata. Raków wykorzystał okazję i zakontraktował piłkarza, który może być ogromnym wzmocnieniem dla klubu z Częstochowy rywalizacji w ramach Ligi Mistrzów. Mistrz Polski najpierw zmierzy się z Florą Tallinn, a w ewentualnej drugiej rundzie rywalizować będzie z lepszym z pary Lincoln Red Imps – Karabach Agdam.


Czytaj więcej o Rakowie


– Cieszę się, że znów jestem w Polsce. Jestem bardzo szczęśliwy i cieszę się na nowe wyzwania. Raków w każdym sezonie jest coraz lepszy. Za to duży szacunek, bo nie jest łatwo utrzymać taki poziom. Mam nadzieję, że swoim doświadczeniem pomogę drużynie i razem osiągniemy swoje cele – powiedział nowy zawodnik Rakowa po podpisaniu umowy z klubem. Ta będzie obowiązywać do końca czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o rok.


Fot. Jakub Ziemianin/Raków Częstochowa


Pamiętajcie – jesteśmy dla Was w kioskach, marketach, na stacjach benzynowych, ale możecie też wykupić nas w formie elektronicznej. Szukajcie na www.ekiosk.pl i http://egazety.pl.