APN Odra Wodzisław Śląski. Zaskakujący angaż

Gorczyca pracował w Unii 235 dni. Posadę szkoleniowca objął 18 maja ubiegłego roku, gdy turzanie walczyli jeszcze – bezskutecznie – o utrzymanie w III lidze. W 21 meczach pod wodzą byłego bramkarza m.in. Szombierek Bytom, GKS-u Katowice, Polonii Bytom, Piasta Gliwice i Odry Wodzisław Śląski Unia odniosła 16 zwycięstw, poniosła 4 porażki i jedno spotkanie zremisowała.

W bieżącym sezonie drużyna występująca w ZINA klasie okręgowej odniosła 13 zwycięstw w 15 potyczkach, lecz porażka w ostatniej kolejce z APN-em Odrą Wodzisław Śląski sprawiła, że została zepchnięta z fotela lidera na 2. miejsce tabeli grupy III. 14 stycznia, biorąc pod uwagę okoliczności, wybuchła prawdziwa bomba! Otóż Jacek Gorczyca dołączył do sztabu szkoleniowego… APN-u Odry, zostając jednym z najbliższych współpracowników trenera Ryszarda Wieczorka.

Lider przygotowania do rundy wiosennej rozpoczął w poniedziałek. Dwugodzinny trening o charakterze wytrzymałości siłowej odbył się na obiekcie Gosław Sport Center, a uczestniczyło w nim 24 zawodników.

 

Na zdjęciu: Jacek Gorczyca dołączył do sztabu szkoleniowego wodzisławian.