Efektowne pożegnanie nowych trenerów Podbeskidzia!

Trenerzy rezerw Śląska Wrocław, Piotr Jawny i Marcin Dymkowski, w następnym sezonie będą prowadzili Podbeskidzie Bielsko-Biała.


W dzisiejszym meczu II ligi rezerwy Śląska Wrocław rozgromiły na stadionie przy ulicy Oporowskiej Błękitnych Stargard 5:1! Bramki dla zwycięzców zdobyli Przemysław Bargiel 2 (55, 68 min.), Filip Michalski (17), Szymon Krocz (33, z karnego) i Mateusz Młynarczyk (77), autorem honorowego trafienia dla gości był Dawid Polkowski (6),

Pożegnanie trenerów Piotra Jawnego i Marcina Dymkowskiego z wrocławskim klubem wypadło zatem bardzo okazale okazale. W nowym sezonie (2021/2022) wymienieni szkoleniowcy będą odpowiadali za wyniki I-ligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała!

Piotr Jawny w Śląsku pojawił się w 2014 roku. Pracę trenerską w tym klubie rozpoczynał jako szkoleniowiec rezerw, lecz po roku został przesunięty na stanowisko trenera drużyny U-19. W lipcu 2018 roku ponownie objął drugi zespół Śląska, z którym osiągnął bardzo dużo – przez trzy lata pracy „wyciągnął” drużynę z IV do II ligi. Na początku 2021 roku rozpoczął kurs UEFA Pro, który powinien ukończyć jeszcze w tym roku.


Na zdjęciu: Trenerzy Piotr Jawny i Marcin Dymkowski w sezonie będą pracowali w Podbeskidziu Bielsko-Biała.

Fot. Krzysztof Porebski / PressFocus