Jarosław Skrobacz po meczu w Głogowie: Graliśmy tylko fragmentami

Jarosław Skrobacz, trener GKS-u 1962 Jastrzębie: Zawsze uczulam swoich zawodników, że mecz trwa 90 minut, tymczasem w Głogowie graliśmy tylko fragmentami. Mieliśmy fajne 20 minut i wydawało się, że nic złego spotkać nas nie może. Stworzyliśmy nawet stuprocentowa sytuację do zdobycia gola, której jednak nie wykorzystaliśmy.

Potem nieoczekiwanie oddaliśmy inicjatywę przeciwnikowi, który miał 2-3 dogodne okazje do zdobycia gola. Żadnej jednak nie wykorzystał, więc mogę powiedzieć, że pierwszą połowę przetrwaliśmy. Gola straciliśmy po kontrze, gdy mieliśmy piłkę tuż przed polem karnym rywali. Końcówka należała do nas, ale bramki nie strzeliliśmy. To był mało „energetyczny” mecz w naszym wykonaniu, musimy o nim jak najszybciej zapomnieć.

Jarosław Skrobacz po meczu w Głogowie
Trener GKS-u 1962 Jastrzębie, Jarosław Skrobacz w meczu z Chrobrym Głogów z niedowierzaniem patrzył, jak po 20 minutach gry jego podopieczni oddają inicjatywę przeciwnikowi.