Klasa A walczyła o punkty. Zobacz wyniki i tabele!

Rozgrywki na szczeblu A klasy nabierają tempa. Sprawdź wyniki swojej drużyny w ostatniej kolejce!


BIELSKO-BIAŁA

W meczach zaległych: Bystra – Międzyrzecze 1:1, Sokół Buczkowice – Żar Międzybrodzie Bialskie 2:1.

  1. Wilkowice 11 31 40:5
  2. Bronów 11 25 26:13
  3. Bystra 11 23 28:14
  4. Wilamowice 11 22 38:15
  5. Wapienica 11 21 26:14
  6. Hecznarowice 11 12 21:21
  7. Międzyrzecze 11 11 19:28
  8. Kozy 11 10 17:30
  9. Kobiernice 11 9 13:27
  10. Międzybrodzie B. 11 9 15:35
  11. Buczkowice 11 8 12:43
  12. Ligota 11 7 14:24

ZABRZE

Orzeł Nakło Śl. – Unia Świerklaniec 4:0, Sokół Zbrosławice – Żyglin 0:4, Nitron Krupski Młyn – Piast Ożarowice 0:2, Przyszłość Nowe Chechło – Orzeł Bobrowniki 7:0, Iskra Lasowice – Rodło Górniki 1:1, Iskra Połomia – Rozbark Bytom 1:3, Orkan Dąbrówka Wlk. – Gwarek II Tarnowskie Góry 2:1, Tempo Stolarzowice pauzowało; w meczu zaległym Nakło Śl. – Rozbark 2:0.

  1. Żyglin 14 33 48:16
  2. Gwarek II 13 31 50:12
  3. Nakło Śl. 14 30 52:23
  4. Rozbark 14 28 43:29
  5. N. Chechło 13 27 34:12
  6. Ożarowice 14 26 45:21
  7. Krupski Młyn 14 23 39:30
  8. Górniki 14 20 26:32
  9. Połomia 14 16 24:40
  10. Stolarzowice 14 14 28:38
  11. Zbrosławice 14 12 18:41
  12. Świerklaniec 14 12 25:49
  13. Dąbrówka Wlk. 14 11 24:41
  14. Lasowice 14 10 21:53
  15. Bobrowniki 14 7 14:54

CZĘSTOCHOWA

GRUPA I

W meczach zaległych: Kmicic Kruszyna – Płomień Czarny Las 2:1, Czarny Las – Victoria Częstochowa 1:5.

  1. Victoria 13 39 72:11
  2. Kuźnica Mar. 13 27 43:24
  3. Łobodno 13 25 43:15
  4. Ajaks 13 23 27:28
  5. Kruszyna 13 21 23:28
  6. Ostrowy 13 21 27:34
  7. Popów 13 20 33:30
  8. Miedźno 13 19 20:27
  9. Krasice 13 16 31:47
  10. Wręczyca Wlk. 13 13 26:35
  11. Blachownia 13 12 20:28
  12. Libidza 13 11 18:33
  13. Czarny Las 13 10 27:34
  14. Nowa Wieś 13 5 17:53

KATOWICE

UKS Ruch Chorzów – Jastrząb Bielszowice 0:5, Hetman Katowice – Józefka Chorzów 0:5, Wyzwolenie Chorzów – Stadion Śląski Chorzów 3:1, Siemianowiczanka II – Szopienice 1:4, Strażak Mikołów – Ruch II Chorzów 2:5, Kolejarz Katowice – Grunwald Ruda Śl. 3:6, Gwiazda Ruda Śl. pauzowała; w meczach zaległych: Grunwald – Gwiazda 3:1, Wyzwolenie – Szopienice 1:3, Józefka – Stadion Śl. 8:3.

  1. Grunwald 11 27 56:14
  2. Jastrząb 10 25 19:10
  3. Szopienice 10 22 30:17
  4. Ruch II 11 21 49:18
  5. Józefka 10 21 31:15
  6. Hetman 11 19 22:34
  7. Wyzwolenie 11 17 19:21
  8. Gwiazda 11 14 24:21
  9. Siemianow. II 10 9 16:26
  10. Stadion Śl. 11 9 19:32
  11. UKS Ruch 11 9 14:39
  12. Strażak 11 7 15:39
  13. Kolejarz 12 4 16:44

LUBLINIEC

W meczach zaległych: Sparta Tworóg – Płomień Przystajń 0:4, Ruch Kochanowice – Gwoździany 2:2, Pokój Sadów – Orzeł Babienica-Psary 1:15, Liswarta Lisów – Gwoździany 4:0.

  1. Babienica 13 39 73:12
  2. Kam. Młyny 13 36 77:8
  3. Sieraków Śl. 12 28 38:9
  4. Kochcice 13 26 39:21
  5. Lisów 12 21 43:23
  6. Jezioro 13 21 43:38
  7. Gwoździany 13 20 41:29
  8. Przystajń 13 18 36:36
  9. Kochanowice 13 16 38:34
  10. Sadów 13 13 20:59
  11. Pawonków 13 7 18:65
  12. Tworóg 13 6 17:53
  13. Strzebiń 13 6 19:63
  14. Lisowice 13 6 29:81

RACIBÓRZ

Pawłów – Przyszłość Rogów 2:3, Czarni Nowa Wieś – Odra Nieboczowy 3:2, Naprzód Czyżowice – Raszczyce 3:2, Płomień Kobyla – Naprzód Syrynia 1:1, Kornowac – Brzezie 2:0, Studzienna – Chałupki 7:2, Buk Rudy Wlk. – Start Pietrowice Wlk. 2:1, Kuźnia Raciborska – Zgoda Zawada Książęca 0:1; w meczach zaległych: Brzezie – Rogów 1:3, Syrynia – Chałupki 4:0, Pawłów – Raszczyce 0:4, Studzienna – Nieboczowy 2:6, Czyżowice – Nowa Wieś 2:2.

  1. Raszczyce 13 36 64:11
  2. Czyżowice 15 36 64:18
  3. Nowa Wieś 15 33 50:25
  4. Rogów 15 27 42:23
  5. Kobyla 15 26 32:29
  6. Rudy Wlk. 15 23 30:35
  7. Nieboczowy 15 22 41:31
  8. Zawada Ks. 15 22 27:34
  9. Pietrowice Wlk. 15 21 27:31
  10. Studzienna 15 17 28:32
  11. Syrynia 15 17 30:43
  12. Kornowac 14 15 23:25
  13. Brzezie 14 13 19:26
  14. Kuźnia Rac. 15 13 34:51
  15. Pawłów 15 9 30:46
  16. Chałupki 15 1 11:92

RYBNIK

13. kolejka: Orzeł Jankowice – Górnik Radlin 3:1, Polonia Niewiadom – Naprzód Rydułtowy 1:1, Żory – Płomień Ochojec 0:5, Zuch Orzepowice – Baranowice 4:1, Jedność Grabownia – Górnik Boguszowice 0:7, Wicher Wilchwy – Jedność Jejkowice 2:3, Start Mszana – Kleszczów 1:0, Borowik Szczejkowice – Decor II Bełk przełożony; 14. kolejka: Radlin – Decor II 1:0, Jejkowice – Mszana 2:0, Boguszowice – Wilchwy 3:2, Baranowice – Grabownia 4:0, Ochojec – Orzepowice 6:2, Rydułtowy – Żory 2:1, Jankowice – Niewiadom 4:1, Kleszczów – Szczejkowice przełożony.

  1. Jejkowice 14 37 55:12
  2. Rydułtowy 14 28 26:12
  3. Boguszowice 14 27 52:33
  4. Ochojec 14 25 45:23
  5. Mszana 14 25 36:18
  6. Jankowice 14 24 42:38
  7. Radlin 13 23 32:18
  8. Baranowice 14 23 26:24
  9. Żory 14 22 27:29
  10. Decor II 13 22 25:30
  11. Orzepowice 14 18 38:40
  12. Niewiadom 14 17 42:41
  13. Grabownia 14 8 27:56
  14. Wilchwy 14 6 17:52
  15. Szczejkowice 11 5 14:52
  16. Kleszczów 13 4 15:41

SKOCZÓW

GRUPA I

W meczach zaległych: Kaczyce – Piast Cieszyn 0:10, Olza Pogwizdów – Kończyce Małe 2:4.

  1. Cieszyn 14 38 94:12
  2. Hażlach 14 35 37:18
  3. Pogwizdów 15 26 49:37
  4. Kończyce M. 14 23 37:31
  5. Pierściec 14 22 30:35
  6. Nierodzim 14 16 20:28
  7. Iskrzyczyn 14 13 44:36
  8. Kaczyce 14 7 26:67
  9. Golasowice 13 0 4:77

GRUPA II

W meczach zaległych: Orzeł Zabłocie – Ochaby 1:1, Błyskawica Kończyce Wlk. – Zryw Bąków 4:2, Strażak Dębowiec – Strażak Pielgrzymowice 3:1, Rudnik – Kończyce Wlk. 1:1.

  1. Kończyce Wlk. 14 35 43:21
  2. Brenna 14 31 48:18
  3. Dębowiec 15 26 41:31
  4. Beskid II 14 24 28:21
  5. Zabłocie 14 18 31:32
  6. Rudnik 14 17 22:30
  7. Pielgrzymowice 15 15 31:41
  8. Bąków 14 11 22:41
  9. Ochaby 14 5 12:43

SOSNOWIEC

Łagisza – Zagłębiak Tucznawa 1:0, Poręba – Iskra Psary 5:3, Skalniak Kroczyce – Preczów 3:2, Promień Strzemieszyce Małe – Niwka 0:2, Górnik Sosnowiec – Przemsza Okradzionów 2:1, Jedność Strzyżowice – Łazy 0:2, Gmina Psary – Czeladź 4:5, Czarni Sosnowiec – Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3:0; w meczach zaległych: Kroczyce – Czeladź 3:3, Poręba – Dąbrowa G. 1:2, Łazy – Preczów 4:1.

  1. Czeladź 14 40 83:16
  2. Czarni 13 33 45:11
  3. Łazy 14 33 46:27
  4. Gmina 13 28 39:18
  5. Łagisza 14 27 33:20
  6. Górnik 14 22 30:23
  7. Dąbrowa G. 14 19 26:31
  8. Kroczyce 12 18 25:23
  9. Iskra 14 17 28:44
  10. Niwka 12 16 20:26
  11. Poręba 13 16 22:42
  12. Okradzionów 12 13 37:32
  13. Tucznawa 14 13 22:37
  14. Strzyżowice 14 10 18:38
  15. Preczów 13 3 20:50
  16. Strzemieszyce M. 14 1 15:71

TYCHY

14. kolejka: Czapla Kryry – Frydek 3:3, Polonia Międzyrzecze – Woszczyce 0:5, Studzionka – JUW-e Jaroszowice 0:1, Unia Bieruń Stary – Znicz Jankowice 0:2, Iskra II Pszczyna – Leśnik Kobiór 3:6, Gardawice – Krupiński Suszec 2:2, Siódemka Tychy – Brzeźce przełożony, Stal Chełm Śl. pauzowała; 15. kolejka: Suszec – Kryry 2:1, Jankowice – Iskra II 2:1, Jaroszowice – Siódemka 5:0, Woszczyce – Chełm Śl. 2:2, Frydek – Międzyrzecze 1:1; mecze Brzeźce – Bieruń St., Kobiór – Gardawice zostały przełożone, Studzionka pauzowała.

  1. Jaroszowice 14 33 47:18
  2. Studzionka 13 31 33:11
  3. Kobiór 13 27 32:24
  4. Woszczyce 14 22 41:26
  5. Frydek 14 22 29:25
  6. Bieruń St. 13 18 25:26
  7. Jankowice 14 18 32:34
  8. Suszec 14 18 26:35
  9. Międzyrzecze 13 17 26:26
  10. Gardawice 13 15 21:22
  11. Kryry 13 13 23:31
  12. Chełm Śl. 14 13 27:36
  13. Siódemka 13 11 17:35
  14. Iskra II 13 9 22:38

ZABRZE

16. kolejka: Zamkowiec Toszek – Gwarek Zabrze 0:3, Grzybowice – Sokół Łany Wlk. 0:3, Zaborze – Walka Zabrze 3:0, Naprzód Żernica – Ruch Kozłów 4:2, Olimpia Pławniowice – Quo Vadis Makoszowy 6:1, Orzeł Stanica – Tempo Paniówki 0:6, Młodość Rudno – Start Sierakowice 1:1, Zryw Radonia – Wilki Wilcza przełożony, Carbo Gliwice pauzowało; 17. kolejka: Kozłów – Pławniowice 2:4, Walka – Żernica 4:2, Gwarek – Grzybowice 3:2, Quo Vadis – Stanica 3:2, Radonia – Łany Wlk. 2:1, Wilcza – Carbo 2:1, Sierakowice – Zaborze 0:1, Paniówki – Toszek 2:2, Rudno pauzowało.

  1. Walka 16 37 35:22
  2. Zaborze 15 36 43:11
  3. Sierakowice 15 35 39:11
  4. Paniówki 16 33 57:25
  5. Gwarek 16 32 54:16
  6. Toszek 14 28 37:21
  7. Żernica 16 26 36:39
  8. Kozłów 16 22 39:37
  9. Rudno 15 21 55:34
  10. Łany Wlk. 14 19 32:21
  11. Radonia 15 18 22:46
  12. Grzybowice 16 15 28:35
  13. Pławniowice 16 15 29:49
  14. Carbo 16 12 27:44
  15. Stanica 15 10 28:62
  16. Quo Vadis 16 10 19:72
  17. Wilcza 15 7 16:51

ŻYWIEC

W meczu zaległym Beskid Gilowice – Leśna 1:2.

  1. Leśna 13 39 56:12
  2. Koszarawa 13 25 37:21
  3. Gilowice 13 23 32:24
  4. Koszarawa II 13 22 30:20
  5. Jeleśnia 13 22 27:29
  6. Soła 13 21 31:24
  7. Bystra 13 20 37:40
  8. Lipowa 13 17 34:35
  9. Juszczyna 13 15 23:25
  10. Słotwina 13 15 31:41
  11. Radziechowy II 13 14 26:33
  12. Zarzecze 13 10 27:42
  13. Sopotnia 13 9 24:42
  14. Czernichów 13 7 23:50

Na zdjęciu: Piłkarze LKS-u Orła Jankowice pokonali rywali z Radlina 3:1.

Fot. facebook.com/OrzelJankowice

Komentarze