Koszykówka. Zagłębie słabsze od Ślęzy

Koszykarki Ślęzy Wrocław po wyrównanym spotkaniu pokonały zawodniczki CTL Zagłębia Sosnowiec 77:73.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i gospodynie, mogły myśleć o wygranej, bo w pewnym momencie wypracowały sobie 6 – punktową przewagę. Ostatecznie po dwóch kwartach prowadziły 38:37.

Po zmianie stron zawodniczki Ślęzy zaczęły grac znacznie lepiej, jednak koszykarki Zagłębia zdołały doprowadzić do remisu. Losy tego pojedynku ważyły się do ostatnich minut. Jednak trafiania Jasnowskiej, dały wygraną przyjezdnym.

CTL Zagłębie Sosnowiec – Ślęza Wrocław 73:77 (19:13, 19:24, 19:26, 16:14)

CTL Zagłębie Sosnowiec January 20, Sagerer 17, Sutherland 16 (13zb), Bogicevic 11, Zuziak 4, Wojtala 4, Jasiulewicz 1

Ślęza Wrocław Janowska 20 (5×3), Jakubiuk 18, Drop 14, Bright 12, Stefańczyk 8, Kuczyńska 5