Odrabiają. Dużo gwizdów. Bolesne straty!

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.

 

GieKSa pozbierała się i odrabia straty

Fot. Łukasz Laskowski/PressFocus

Katowiczanie nie mieli w sobotni wieczór problemów z odniesieniem pierwszego w sezonie zwycięstwa przy Bukowej i powinni zaaplikować Wigrom więcej goli. Wpadły dwa, ale za to – jakie! Więcej o kolejce Fortuna I ligi w „Sporcie”

Dużo gwizdów

Fot. Marcin Szymczyk/400mm

Piłkarzy Legii już na rozgrzewce przywitała solidna porcja gwizdów. Później z Żylety, a zatem trybuny zajmowanej przez najbardziej fanatycznych stołecznych kibiców najczęściej słychać było: – Legia to my, oraz ponawiane co chwilę pozdrowienia dla zaprzyjaźnionego z warszawskimi kibicami Zagłębia. Na boisku było znacznie mniej ciekawie. Zagłębie Sosnowiec w Warszawie. Więcej w „Sporcie”

Stracili punkty i Żurkowskiego

Fot. Grzegorz Radtke/400mm

To nie był udany mecz Górnika. W starciu z gdańszczanami zabrzanie stracili dwa gole w dziesięć minut. Już do przerwy wszystko było rozstrzygnięte. Na domiar złego w końcówce boisko na noszach opuścił Szymon Żurkowski… „Więcej w „Sporcie”

 

Jeszcze w poniedziałkowym wydaniu „Sportu”:

  • Podsumowanie kolejek w Lotto Ekstraklasie i Fortuna I lidze
  • Ligowiec. Wyższy poziom absurdu. W Legii rozpoczęła się… wojna domowa
  • Trenerzy Pogoni, jak i Śląska muszą zmagać się z kadrowymi problemami
  • To nie był ich dzień. Po klęsce GKS-u Tychy ze Stomilem Olsztyn
  • Polskie miejsca miejsca na podium w ostatniej Diamentowej Lidze przed finałami