Pierwsza runda SBP przesunięta na niedzielę

Prognozy pogody na najbliższą niedzielę w Toruniu są bardzo dobre. Temperatura sięgająca 12 stopni Celsjusza, a także słoneczna aura gwarantują, że impreza nie będzie zagrożona. – Tor jest w dobrym stanie, ale dodatkowe 24 godziny dają nam możliwość przygotowania go perfekcyjnie. To umożliwi odjechanie treningu o 10:00 i potem zawodów o 15:00. Przede wszystkim będzie on bezpieczny dla zawodników. Chcemy także zadbać o kibiców, którzy planują pojawić się na zawodach. Zmiana terminu, lepsza pogoda, a także wcześniejsza godzina rozegrania zawodów, poprawi komfort oglądania zawodów z trybun – powiedział Karol Lejman, prezes One Sport, organizatora cyklu Speedway Best Pairs.

Przesunięcie zawodów o jeden dzień spowoduje, iż tor na Motoarenie o wiele lepiej przygotowany, a to z kolei wpłynie na lepsze widowisko podczas pierwszej rundy Speedway Best Pairs.- Po dokonanych wczoraj pracach, tor na Motoarenie jest dziś w dużo lepszym stanie. Mimo to nie chcemy ryzykować bezpieczeństwa zawodników. Prognozy pogody na niedzielę są o wiele lepsze i zapowiadają słońce na godzinę 15:00 – dodał Jan Konikiewicz, wiceprezes One Sportu.

Warto dodać, iż wszystkie zakupione już bilety zachowują swoją ważność. Ewentualnych zwrotów biletów dokonywać można w miejsca ich zakupienia, po okazaniu paragonu bądź dowodu wpłaty.

Wejściówki na zawody wciąż są w sprzedaży. Można je nabywać pod tym adresem: www.bit.ly/SBP_Torun_bilety oraz stacjonarnie w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Bilety będą także dostępne w kasach klubowych, w dzień zawodów od godziny 10:00.

Bilety można będzie zakupić również w sobotę, w fanshopie na Motoarenie, w od godziny 10:00 do 18:00.
Pierwsza runda cyklu Speedway Best Pairs 2018 odbędzie się w Toruniu, 25 marca o godzinie 14:30. Transmisję z zawodów przeprowadzi stacja Eurosport 2 (początek relacji o godz. 15:00).

 

Składy zespołów prezentują się następująco:

Ekantor.pl Team:
1. Piotr Protasiewicz
2. Patryk Dudek
13. Grzegorz Zengota

Fogo Power: 
3. Jarosław Hampel
4. Emil Sajfutdinow
14. Janusz Kołodziej
Starkom Racing Team:
5. Vaclav Milik
6. Gleb Chugunov
15.

Monster Energy Speedway Team: 
7. Greg Hancock
8. Paweł Przedpełski
16. Chris Holder
Team Bauhaus: 
9. Andreas Jonsson
10. Jacob Thorssell
17. Wiktor Lampart
Trans MF Pro Race Team:
11. Martin Smolinski
12. Leon Madsen
18. Andzejs Lebedevs