To dlatego wygrywają! Gorące wyzwanie. Więcej minusów

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


To dlatego wygrywają!
Fot. Adam Starszynski / PressFocus

Świetna gra Górnika sprawia, że o klubie z Zabrza głośno w całym kraju. Gdzie szukać tajemnicy sukcesów drużyny prowadzonej przez Marcina Brosza? Więcej w „Sporcie”


Gorące wyzwanie
Fot. Pawel Andrachiewicz / PressFocus

Wicemistrz Polski w Nikozji, gdzie zagra o IV rundę kwalifikacji LE, jest już od poniedziałku i sposobi się do niełatwego starcia z Apollonem Limassol. Więcej w „Sporcie”


Więcej minusów
Fot. Dorota Dusik

Bramkarz, który doprowadził GKS Tychy do wicemistrzostwa Polski ocenia swoich następców. Więcej w „Sporcie”


Jeszcze w środowym wydaniu „Sportu”:
  • Porażka z Górnikiem Zabrze przypieczętowała zwolnienie Aleksandara Vukovicia z Legii. Jego następca, Czesław Michniewicz, będzie dziewiątym trenerem „wojskowych” w ciągu pięciu lat.
  • Skuteczność, a raczej jej brak, to główny powód tego, że Piast Gliwice w tym sezonie ligowym ma zero przy liczbie strzelonych goli i wygranych meczów.
  • Letnie okienko transferowe przyniosło drużynie Rakowa wiele korzyści. W porównaniu do poprzedniego sezonu ruchy ekipy spod Jasnej Góry są przemyślane, rozsądne ale przede wszystkim korzystne finansowo. Odpowiada za nie Paweł Tomczyk, zaufany człowiek Marka Papszuna.
  • Bez porażki ale i bez meczu na zero z tyłu, czyli dwie strony odczuć bramkarza Cracovii.
  • Niemal pięć lat Tomasz Nowak czekał na gola w ekstraklasie. Zarówno wtedy, jak i teraz, nie starczyło to jednak do zdobycia chociażby punktu. W obu meczach udział brało… Podbeskidzie.
  • Rozmowa z Marcinem Domagałą, trenerem Stali Brzeg.

Fot. Norbert Barczyk / PressFocus

Komentarze