Zobacz oceny po meczu Wisła Płock – Piast Gliwice

Oceny po meczu Wisła Płock – Piast Gliwice:

JAKUB SZMATUŁA 4

Kilka razy dobrze interweniował, ale dwukrotnie odbijał piłkę przed siebie. Najpierw Karol Angielski fatalnie spudłował, a w końcówce meczu klubowy kolega, Jakub Czerwiński nie był w stanie dobrze wybić piłki.

MARTIN KONCZKOWSKI 5

Solidny występ zarówno w ofensywie i defensywie. Wydaje się, że regularna gra to jedyny sposób na to, aby jego forma wzrosła.

JAKUB CZERWIŃSKI 5

Grał naprawdę nieźle aż do tej feralnej 92 minuty. Chciał szybko i mocno wybić piłkę na rzut rożny, żeby uspokoić sytuację. Wyszła jednak niezamierzona katastrofa. Kuba z pewnością będzie chciał się zrehabilitować golem w następnych meczach.

ALEKSANDAR SEDLAR 6

Dobry występ defensora Piasta. Radził sobie z ofensywnymi piłkarzami Wisły. Gdyby gliwiczanie wygrali ten mecz i jeszcze zachowali czyste konto, ocena byłaby wyższa

MIKKEL KIRKESKOV 6

Bez fajerwerków, ale nie popełnił wielkich błędów, które czasem mu się zdarzają. Staje się coraz bardziej solidnym ligowcem.

TOMASZ JODŁOWIEC 5

Nie było źle, ale „Jodłę” stać na więcej. Raz był bliski strzelenia gola po rzucie wolnym.

TOM HATELEY 6

Credit: Pawel Jaskolka / PressFocus

Wirtuozem nigdy nie był i nie będzie, ale taki zawodnik jest potrzebny całej drużynie. To po jego strzale sprytnie w polu karnym zachował się Piotr Parzyszek.

MATEUSZ MAK 6

Bardzo dobry występ. Ostatnio miewał słabsze chwile, ale w Płocku znów widzieliśmy aktywnego „Maczka”. Oby tak dalej!

JOEL VALENCIA 5

Było nieźle, ale znów na jego ocenę rzutuje złe zachowanie w doskonałej sytuacji. Gdyby dograł do Parzyszek ten miałby przed sobą pustą bramkę a Piast prowadziłby 2:0. Gdyby…

ALEKSANDER JAGIEŁŁO 4

Ostatnio miewał zdecydowanie lepsze mecze. Sobotnie spotkanie po prostu mu nie wyszło, ale tak czasem się zdarza.

JORGE FELIX 5

Taka nijaka zmiana. Chyba zdecydowanie lepiej prezentuje się gdy gra od pierwszych minut. W drugiej połowie gliwiczanie nie grali już tak dobrze w ataku, jak w pierwszej.

PIOTR PARZYSZEK 7

Credit Adam Starszynski / PressFocus

Uff. W końcu pozyskany latem napastnik pokazał się z dobrej strony. Był aktywny, walczył i dochodził do sytuacji. Oby Piotr najgorsze miał już za sobą.