Było widać potrzebę wygranej

Waldemar FORNALIK, trener Piasta Gliwice: – Jesteśmy zadowoleni z trzech punktów. Wiemy, że z meczu na mecz presja rośnie. Po remisie z Pogonią było widać potrzebę wygranej. Zmiana ustawienia pozytywnie wpłynęła na zespół. Zawodnicy odpowiednio zareagowali i dobrze weszli w spotkanie. Byli nastawieni na ofensywną grę i chcieli wygrać. Muszę pogratulować chłopakom. Były mankamenty w naszej grze, ale jesteśmy zadowoleni z kompletu punktów. Można dyskutować czy to było łatwe spotkanie. Dwie bramki po przerwie zamknęły ten mecz, bo w trzy minuty zrobiło się 3-0, a później doszła czerwona kartka. To nie jest tak, że wygrało się samo… Zawodnicy musieli zostawić trochę zdrowia na boisku. Kluczowa była też interwencja Kuby Szmatuły.

(źródło: piast-gliwice.eu)