Nikt nie lubi przegrywać

Leszek OJRZYŃSKI, trener Arki Gdynia: – Gratulacje dla Piasta. Zostaliśmy wypunktowani i dostaliśmy lekcję. Było widać różnice w zaangażowaniu, bo rywale przebiegli około pięć kilometrów więcej od nas. Grali twardo i więcej faulowali… To takie rzeczy zadecydowały.

Wpływ na wynik miały też rzuty karne. Nasz niewykorzystany i strzelony Piasta… Na początku pierwszej połowy daliśmy przeciwnikom dojść do kilku sytuacji strzeleckich, a zaraz po przerwie szybko straciliśmy dwie bramki. W pewnych momentach mogliśmy zareagować inaczej.

Po czerwonej kartce graliśmy szybciej. Mieliśmy okazję na 2-3, ale Maciej Jankowski nie trafił. W ostatnich minutach poszliśmy va banque i dostaliśmy bramki na 1-4 oraz 1-5. Nikt nie lubi przegrywać, szczególnie w takich rozmiarach i na własnym stadionie.

(źródło: piast-gliwice.eu)