Zobacz
Do góry

Dariusz Fornalak: W trudnym momencie straciliśmy głowę

Trener Ruchu, Dariusz Fornalak o dzisiejszym blamażu przy Cichej 6 chciałby zapomnieć. Jego vis-a-vis, Dariusz Banasik, trochę mu współczuł. Oto, co mieli do powiedzenia szkoleniowcy po meczu Ruch Chorzów – Pogoń Siedlce.

DARIUSZ FORNALAK (trener Ruchu Chorzów): 

– Ważny dzień w historii Ruchu Chorzów – jubileusz. Szkoda, że bez naszego udziału. Mieliśmy dzisiaj spotkanie, w którym grała tylko jedna drużyna. Tą drugą była niestety nasza. Ani nie graliśmy, ani nie biegaliśmy. A dodatkowo w trudnym momencie straciliśmy głowę. Za trzy dni gramy kolejny mecz, ale gdybyśmy teraz rzucili ręcznik, to nie musielibyśmy jechać do Olsztyna. Będziemy mieli okazję szybko zmazać tę plamę, kompromitację, bo to była kompromitacja.

DARIUSZ BANASIK (trener Pogoni Siedlce): 

– Wiedzieliśmy, że czeka nas trudne spotkanie, bo drużyna Ruchu w tym roku gra dość dobrze. Przestrzegałem zawodników, że będzie to trudny mecz. Można powiedzieć, że wszystko nam się ułożyło. Byliśmy cierpliwi, realizowaliśmy taktykę, wyprowadzaliśmy fajne ataki, szybkie kontry. Już w pierwszej połowie można było coś strzelić, natomiast druga połowa to praktycznie koncert, naprawdę najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Trochę współczuję gospodarzom, bo wiem, w jakiej są sytuacji. Nie jest miło przegrać u siebie tak wysoko.

źródło: niebiescy.pl

Komentarze