Dudek: Nasze plany pokrzyżowała kontuzja Mraza

Dariusz DUDEK, trener Zagłębia Sosnowiec: – W dzisiejszym meczu widzieliśmy dwie drużyny, które chciały zdominować środek pola. Nasze plany pokrzyżowała kontuzja Patrika Mraza, gdyż trzeba było dokonać zmiany. W przerwie mówiłem zawodnikom, że kto pierwszy strzeli bramkę, ten wygra mecz.

W pierwszej połowie oglądaliśmy piłkarskie szachy. Po przerwie gra się otworzyła. Po naszych dwóch szkolnych błędach straciliśmy bramki. Mieliśmy okazję na to, żeby powrócić do meczu i zdobyć choć jeden punkt. Nie strzeliliśmy karnego, potem się otworzyliśmy, straciliśmy bramkę na 3:1 i było po meczu. W czwartek mamy mecz pucharowy, a w niedzielę prestiżowe spotkanie z Cracovią. To drugie jest ważniejsze, musimy się do niego zregenerować.

źródło: Korona Kielce