Zobacz
Do góry

GKS Katowice. Zwrot powrotny

Dziś GieKSa może pochwalić się ostatnim już tej zimy zakontraktowanym zawodnikiem.

 

Z naszych informacji wynika, że katowicki II-ligowiec ostatecznie dogadał się z III-ligowym Gwarkiem Tarnowskie Góry w sprawie pozyskania Kamila Bętkowskiego. 25-letni środkowy pomocnik to wychowanek GKS-u, z którego odszedł jako młodzieżowiec, rozpoczynając piłkarską tułaczkę od Góry, przez Stalową Wolę, Rozwój, Rzeszów, Sandomierz, aż po Tarnowskie Góry.

Od początku okresu przygotowawczego trenował w Katowicach, był na zgrupowaniu w Bielsku-Białej, zaliczył asystę w sparingu z Rekordem oraz gola i asystę w sparingu z rezerwami Górnika Zabrze. Kluby długo nie potrafiły dojść do porozumienia, ale wydaje się, że ta mała „saga” z Bętkowskim w roli głównej zakończy się happy endem.

W GKS-ie trwa formowanie kadry, ale i struktur organizacyjnych. Po pięciu latach z Bukową oficjalnie już rozstał się Maurycy Sklorz, czyli dotychczasowy rzecznik prasowy klubu i „twarz” klubowej telewizji internetowej, osoba lubiana i ceniona przez kibiców. Odejście nie było jego decyzją. Zastąpi go Aleksander Matusek, czyli popularny przy Bukowej „Lyjo”, wieloletni spiker GieKSy, przy czym za bieżącą komunikację odpowiadać ma Maciej Blaut.

Komentarze