Jest o co grać! Czy mają jeszcze szanse? Trener zadowolony

W piątkowym numerze „Sportu” bogaty serwis informacyjny z różnych dyscyplin oraz ciekawa publicystyka. W sam raz dla Ciebie!


Jest o co grać!

raków w lidze mistrzów
Fot. Grzegorz Misiak/PressFocus

Wśród wszystkich związanych z zespołem mistrza Polski widać ogromne poruszenie. Raków jest o krok od napisania kolejnej, pięknej i „piłkarsko-romantycznej” historii. Kibice rzucili się na bilety z takim tempem, że po 10 minutach można było zamykać jedną z tur rejestracyjnych. W dodatku cały stadion w Sosnowcu może wspierać czerwono-niebieskich. Więcej w „Sporcie”.


Czy mają jeszcze szanse?

Fot. Marcin Karczewski/PressFocus

W Toruniu marzą o tym, żeby pokonać Motor Lublin w rewanżu. Cel wydaje się niezwykle trudny do osiągnięcia. Trener Apatora dokonał gruntownej przemiany składu (przede wszystkim w numerach startowych poszczególnych zawodników), postawił wszystko na jedną kartę, bo przecież nie ma nic do stracenia. Więcej w „Sporcie”.


Trener zadowolony

transfer ariela mosóra
Fot. Lukasz Sobala/PressFocus

W ostatnich tygodniach równie dużo co o gliwiczanach mówiło się i pisało o przyszłości podstawowego defensora – Ariela Mosóra. Przypomnijmy, że konkretne zainteresowanie wykazało norweskie Molde, które nawet ustaliło warunki transferu z Piastem, ale sam zawodnik i jego doradcy zdecydowali się odrzucić ofertę ze Skandynawii. Trener Vuković w ostatnich dwóch meczach stawiał na Mosóra, a ten wyglądał dobrze zarówno w derbach z Górnikiem, jak i w spotkaniu z Rakowem Częstochowa. Więcej w „Sporcie”.

Jeszcze w piątkowym numerze „Sportu”

  • Koszykarska reprezentacja Polski gra z Estonią i nie może osiąść na laurach.
  • Trener Górnika będzie miał więcej opcji. Do Zabrza ściągnięto nowego pomocnika, a kontuzjowani gracze wracają do treningów.
  • Otoczenie Widzewa czeka na wzmocnienia. Nie ze wszystkich dotychczasowych transferów łodzianie mogą być zadowoleni.
  • Memoriał Huberta Jerzego Wagnera z mocną obsadą.
  • Bayern Monachium zaprezentuje swoją nową supergwiazdę.

Fot. Marcin Bulanda/PressFocus