Zobacz
Do góry

Na cenzurowanym. Hiszpanie ostoją. Wyraźny sygnał

We wtorkowym numerze „Sportu” bogaty serwis informacyjny z różnych dyscyplin i ciekawa publicystyka. W sam raz dla Ciebie!

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.

 

Na cenzurowanym

Fot.  PAP/Marek Zimny

„Co wy robicie, wy nasze barwy hańbicie!”, „Zero ambicji, Korona zero ambicji!”, „Gino! Gino! Wypier….” i „Auf Wiedersehen, Gino, Auf Wiedersehen!”, skandowali pod adresem swojego zespołu wściekli, zagorzali fani z Kielc, obecni na stadionie przy ulicy Okrzei w Gliwicach. Gino Lettieri nie jest ulubieńcem kibiców Korony. Więcej w „Sporcie”

Hiszpanie ostoją

Angulo

Fot. PAP/Jan Karwowski

12 miejsce na zakończenie sezonu zasadniczego to sukces drużyny prowadzonej przez Marcina Brosza. Nie byłoby ucieczki spod pręgierza, gdyby nie świetne liczby hiszpańskich piłkarzy górniczej jedenastki. Jimenez i Angulo robią dobrą robotę. Więcej w „Sporcie”

Wyraźny sygnał

Tomczyk

Fot.  PAP/Marek Zimny

Paweł Tomczyk dopiero po dwóch miesiącach zadebiutował w barwach Piasta. Młody napastnik zaliczył premierowego gola i z większym optymizmem może patrzeć w przyszłość.  Więcej w „Sporcie”

 

Jeszcze we wtorkowym „Sportu”:

  • Postać kolejki – Jesus Imaz
  • Krótka piłka. Bez przełomu, z kiszeniem się, ale i sprawiedliwością
  • Ręka, która odcięła skrzydła

Komentarze

Więcej w katowicki sport