Najpierw sparing, a później maraton

O 18.00 na Stadionie Miejskim rozpocznie się gra kontrolna z Cracovią, ostatnim obecnie zespołem ekstraklasy. Ilość miejsc na stadionie jest ograniczona i wynosi 999. Bilety można będzie nabyć w kasie przed meczem, a koszt, to 10 złotych od sztuki.

Na to spotkanie nie będą obowiązywały karnety, a na kolejne emocje związane z walką o ligowe punkty kibice będą musieli poczekać tydzień, a konkretnie do soboty, 15 września, kiedy to „górale” zagrają w Tychach (godz. 12.45). Meczem tym rozpocznie Podbeskidzie istny maraton, a warto przypomnieć kiedy i z im zagra, bo ostatnio pojawiło się małe zamieszanie związane z terminami meczów bielskiej drużyny.

Otóż w środę, 19 września o godz. 19.00 na Stadionie Miejskim, rozpocznie się starcie z ŁKS-em Łódź, czyli spotkanie, które zostało przełożone ze względu na powołania „górali” do reprezentacji. Kolejny mecz u siebie, z Sandecją Nowy Sącz, Podbeskidzie zagra w niedzielę, 23 września o godz. 18.00.

Następująca po tym dniu środa, 26 września, to z kolei termin przeznaczony na mecz Pucharu Polski, w którym ekipa spod Klimczoka zmierzy się na wyjeździe z MKS-em Kluczbork. Wiadomo również, że kolejny mecz ligowy, na terenie rywala, a konkretnie w Suwałkach, bielszczanie zagrają w niedzielę, 30 września, o godz. 17.00. Jak zatem doskonale widać w dniach 15-30 września czeka drużynę trenera Krzysztofa Bredego aż pięć spotkań o stawkę.

Komentarze