Ogromna wpadka

Nasze piłkarki zremisowały we Włocławku z Albanią 1:1. Biało-czerwone były tak znaczącymi faworytkami tego spotkania, że większość bukmacherów nie przyjmowała zakładów na ich zwycięstwo. Początek meczu miały wręcz wymarzony. Już po 2 minutach prowadziły 1:0, a gola zdobyła Katarzyna Daleszczyk. W dalszej fazie nasza reprezentacja grała słabo i rywalki zdołały to wykorzystać.

Gola zdobyły w 74 minucie po uderzeniu z rzutu wolnego. Wynik ten znacznie komplikuje sytuację naszej reprezentacji w rywalizacji o udział w przyszłorocznym mundialu we Francji. Już w najbliższy wtorek o 20.35 mierzy się na wyjeździe z reprezentacją Szkocji, a więc bezpośrednim przeciwnikiem w walce o awans w 2. miejsca. By myśleć o sukcesie, nasza kadra musi zagrać zdecydowanie lepiej niż z najsłabszą w grupie Albanią.

Polska – Albania 1:1 (1:0)

1:0 – Daleszczyk, 2 min, 1:1 – Morina, 74 min (wolny)

POLSKA: Kiedrzynek – Sikora, Siwińska, Guściora, Wiankowska – Grabowska (65. Zdunek), Daleszczyk (64. Balcerzak), Sałata, Pajor, Kamczyk – Winczo. Trener Miłosz STĘPIŃSKI.